Westworld - Dveře (2018) (série)

Druhá řada pořád drží laťku dost vysoko a stalé je napínavá, ale už né tak dobrá jako první. Občas se tu sem tam vyskytne nějaká logická chybka, ale je to jenom seriál takže cajk.

Bába z ledu (2017)

Herci dobří, mají me uznani ja bych do te spinave ledove vody nevlez. Jako sonda do nefunkcni rodiny, ktera mi prijde trochu prehnana dobre. Ale neni to film, ktery bych mel chut pusit si znovu. Zanr maleho televizniho dramatu to neprekroci jednou se to pusti na CT a pak uz si na to nikdo nevzpomene. Humor jsem nejak neposrehl. Kdybych to mel srovnat s filmy jako Pupendo, Pelisci nebo Kobry a uzovky tak proste nemuzu jit nad ***.

Donekonečna (2017)

Presne ten typ filmu ktere mam rád, natočené originálním způsobem a neokoukaný příběh, který dokáže překvapit. Výbroný lovecraft horor tj. žadné laciné lekačky, ale strach z něčeho tajemného a neznámého co není vidět.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Druhý díl býva většinou slabší než předchozí a bohužel v tomto připadě to platilo dvojnásob.

Nejtemnější hodina (2017)

famozni Gary Oldman, a zajimave zpracovani méně známe historie Churchilla.

Nikdys nebyl (2017) odpad!

Film se vleče neskutečně pomalým tempem, je plný záběru, které nemají žádný obsah a jsou naprosto zbytečné. Hraje tam dramatická hudba a jsou tam dlouhé záběry jako v artových filmech, ale to z filmu neuděla velké dílo pokud je o ničem. Škoda, že  phoenix mrhá talentem na účinkování v takových sračkách.

Po strništi bos (2017)

Docela dlouho jsem vahal jak tohle ohodnotit a potrebaval jsem poradny casovy odstup a podivat se jeste jednou. Jako celek to nedrzi uplne pohromade, je to vlastne slepenec povidek tu komedie tu zase vaznejsi valecne situace, ale tak nejak se to dohromady bije. Docela dost rusi film destske predstavy, ktere do celku nezapadaji. Obcas jsou tam sceny jejichz ucel uplne nechapu. Detske postavy jsou dobre provedene, ale dospeli jsou dost sablonoviti jejich postavy casto postradaji hloubku, bud jsou naprosto dobri nebo spatni, ale nic mezi. Sveraci uz meli lepsi filmy.

Švéd v žigulíku (2017)

Dobra sonda do duše ruského národa. Trochu mi tam vadilo, že tam nebylo více k tomu co předcháze vyhození Andersona a pak ten střih, kdy tam byly zbytečné záběry ve kterých se nic neděje a jen vyplňovaly stopáž aby film neměl 10 minut...

Wonder Woman (2017)

Akčni sračka, jediné co za něco stojí je soundtrack.

Zmenšování (2017)

Nevím jestli to byla komedie, drama nebo sci-fi. A už vůbec nevím co tím chtělí říct a jestli tím vůbec chtěli něco říct. Buď jsem ten film nedokazal pochopit, anebo neměl děj. Par dobrých vtipů, Christoph Waltz byl skvěly ale to je tak vše.