Terez.S

Terez.S

Tereza F.

Norsko

46 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Super drbna (TV seriál) (2007)

  Velmi dlouho jsem "Gossip Girl" odolávala. Pamatuju si, že jsem si tak před rokem a půl stáhla první epizodu, ale nedala jsem tomu ani 3 minuty. Nevím proč. A pak jsem se na Vánoce 2012 nudila. Všichni jsme byli nemocní, všichni zavření ve svém pokoji a tak jsem se rozhodla dát GG další šanci. No a dopadlo to tak, že jsem všech 6 sezón zhlédla během měsíce. Doslova. Byly dny, kdy jsem se dívala i na 10 epizod. Strašně mě to chytlo, skvěle vykreslené postavy, které se počas seriálu dost vyvíjely a postupně mě všechny do jedné štvaly alespoň jednou :). Ze začátku jsem si např. oblíbila Serenu a nesnášela Blair a pak si to holky vyměnily :)). Milovala jsem soudtrack a fakt, že šli tvůrci (a tudíž celý ten seriál) s momentálním trendem - nic pro hipstery. GG jsou "guilty preasure", takový ten typ seriálu, který spoustu, ale opravdu spoustu lidí miluje a dívá se na něj s oblibou, ale zároveň se to stydí přiznat. Já se ale nestydím a proto dávám 5 hvězdiček :). I přes fakt, že pár epizod bylo slabších, celkový dojem za mě jednoduše je, že to je seriál, který stojí za to vidět.

 • poster

  Dawsonův svět (TV seriál) (1998)

 • poster

  Sex ve městě (TV seriál) (1998)

  po dvoudenním maratonu, kdy jsem zkoukla s kamarádkou část třetí a čtvrté sezény se ze 4 hvězdiček stalo 5 .. Na ČT1 jsem to sledovala nepravidelně, v originále mě to baví mnohem víc a musím říct, že mi to sedlo úplně dokonale. Není lepší pocit, že koukat na "sex and the city" a být sám v Americe :) ..

 • poster

  Glee (TV seriál) (2009)

  Po shlédnutí asi prvních 6ti dílů jsem dala 5 hvězdiček. Teď jsem někde za půlkou první série a nedá mi to a jednu hvězdičku uberu. Glee je skvělá show, opravdu nestačím zírat, jak moc jsou ty "děti" talentované, mráz po zádech je taky na "každodílovém" pořádku. Ale .. nemůžu se zbavit pocitu, že je to celé hrozně povrchní. Že téměř o žádné postavě nevím skoro nic. Je mi jasné, že Glee je postavené hlavně na zpěvu a tanci (i když hlavně na tom zpěvu), ale právě proto musím dát 4 hvězdičky, protože k úplné dokonalosti mi chybí právě ten zajímavější děj :) .. Mimochodem, Lea Michele a její hlas, to je něco neuvěřitelného! A úsměv Matthewa Morrisona taktéž :)) březen 2011 - změna ze čtyř hvězdiček zpátky na pět :) .. už mi to nepřijde tak povrchní a baví mě to čímdál víc :)

 • poster

  Tráva (TV seriál) (2005)

 • poster

  Prolhané krásky (TV seriál) (2010)

  Strašně dlouho jsem tomuto seriálu odolávala, až jsem se na něj nakonec za podzim vrhla, všechny dosud vydané epizody zhltla během pár týdnů a asi 2 měsíce musela čekat na nové díly. Kdybych to udělala jako minulý rok s Gossip Girls, že bych si počkala, až to celé skončí a pak to teprve zkoukla, možná by to bylo lepší :). Nic to ale nemění na tom, že mě to vtáhlo. Přestože je to přitažené za vlasy a už trochu zdlouhavé, ani na chvilku mě to nepřestalo bavit. Jen teda nevím, jak budu zvládat vždycky ty půlroční přestávky .. :)

 • poster

  Shameless (TV seriál) (2011)

 • poster

  Narcos (TV seriál) (2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace