• Fantasy

Aquaman a ztracené království (2023) odpad!

Tento film bol taký otrasný, že som ho nedokázal ani dopozerať. Dialógy písal asi generátor náhodných slov, scenár deravý ako ústa starej ženy. Toto bolo naozaj nepodarený CGI shitfest.

Injustice (2021)

Čakal som trochu temnejší koniec, bolo to také unáhlené

Řbitov zviřátek (2019)

Dosť to bolo hlúpe a neskutočne okresané oproti knihe. Je mi jasné, že sa nedá všetky z knihy použiť do filmu ale aj napriek to mu je tento film plytký a jednoduchý.

Predátor: Evoluce (2018)

Nuž ako by som začal... Hlášky, hlášky a hlášky, ktoré sa snažia byť za každú cenu vtipné, ale nefungujú. Príbehu chýba logika a súdržnosť. Akčné pasáže relatívne dobré ale konanie postáv je dosť diskutabilné a stupídne. Celkovo je to kravina, ktorá sa mi vôbec ťažko pozerala a neviem či by som ten film niekomu odporučil...

Venom (2018)

Tom Hardy je jediný dôvod, prečo je ten film pozeratelny. Akčné scény su dobré, ale celkovo ten film nieje žiadna sláva. Prva hodina filmu je slabá, potom sa to rozbehne. Dalo sa to pozrieť.

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Také Béčko s veľkým rozpočtom a hercami, ktorí sú ako tak známi. Dialógy sú absolútne silené a plné klišé fráz. Silená romantická linka medzi hercami je až do očí bijúca a prudko napchatá do deja. Nemôžem si pomôcť, ale tento film je totálne trápna kravina, ktorej som dal jednu hviezdu asi len za efekty, ktoré sú ako tak dobre spravené. Mal som obrovský problém tento film dopozerať. Nemá to ani napätie a ani to nieje zábavné.

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (2018)

Najslabší diel, čakal som asi viac. Viem, že je to pre deti, ale tá zápletka bola evidentná už od začiatku. U mňa, jemné sklamanie oproti predchádzajúcim dielom.

Děsivé dědictví (2018)

Pomalé tempu je pre tento typ vynikajúce a navodzuje skvelú atmosféru. Postupne atmosféra hustne a je čím ďalej napínavejšia. Hlavne koniec je riadne intenzívny. Skvelý horor, atmosferický a jemne znepokujúci.