• Thriller

Život je život (2015)

Kdyby se to drželo čistě komediálního žánru tak by to asi bylo lepší. Takhle ten slepenec parodie a komedie je akorát roztříštěný a takový trapný. Velká škoda.

Fotograf (2015)

Saudek není Saudek, to co je zamýšleno asi jako erotické je odpudívé nutící člověka zavřít oči a ještě je to celé neúprosně dlouhé.

Hodinový manžel (2014)

Ten film prostě baví, scénář není geniální ani komplikovaný staví jednu scénu za druhou, ale uvěřitelně možná někdy předvídatelně. To co musím vyzdvihnout je, že rozhodně né trapně a nuceně. To je velký rozdíl oproti ostatním českým rádoby komediím kde trapnost fackuje diváka. Těžko Hodinového manžela s něčím srovnávat, pro mě je to skoro takový ten čistý americký komediální žánr, který toho až tak moc neřeší jen těží ze základní zápletky kterou pomocí vtipných momentů rozmotává. Nic více v Manželovi nečekejte. Co musím jednoznačně pochválit, jsou herci. Polívka a Holubová ač to není klíčový momet filmu je to civilně vtipně zahrané prostě věříte jim to. Latinák na toho jsem si musel trochu zvyknout ale celá scéna s příchodem do vily a s Ninou Divíškovou je bomba. A pro mě opravdu největší překvapení David Novotný a David Matásek prostě komediálně perfektní. V některých okamžicích mě zklamala kamera, jako by mi tam chyběl detail a trochu jsem se cítil jak na divadle ale v zápětí zas přišel hezký záběr z bazénu a jako by si to sedlo. Další překvapení byla hudba nepamatuji se kdy jsem zažil, že si ledé v kine podupávaji do rytmu. Podtrženo sečteno cítim to na 4 ale vzheledem k tomu, že letos nic lepšího komediálního určitě nevzniklo a nevznikne dávam 5.

Winx club - V tajemných hlubinách (2014)

Souďě podle burácení dětí okolo a úsměvů na tváři je film povedeny. Myslel jsem, že je to spíš hočičí záležitost ale v kině to bylo tak pade na pade a nezdálo se že by se někdo nebavil.

Sex v Paříži (2014)

Bravo, nevím jestli je to tím, že jsem nečekal, že to bude dobré tento film vybrala partnerka. Královsky jsem se bavil opravdu příjemné odpočinutí od americké produkce. Chytrý humor a i řekněme jednodušší vtipy kdy jde dívka na rande a má zažívací problémy jsou zvládnuté s lehkou francouzskou grácií. Je tam vše co od Francouzské komedie čekáte v tom dobrém slova smyslu. Skvělé, jednoznačně doporučuji.

Dárce (2014)

Tenhle film by byl dobry, jedině při požití většího množství alkoholu. Na to ze uz tady byl Divergent tak tedy blby.

Zahradník (2006) odpad!

K tomuhle dílku jsem již s despektem přistupoval ale i tak jsem byl velkým optimistou.

Cabriolet (2001) odpad!

Proč. proč ten film vznikl?

Místa (2014)

Tak , jak se mi Pouta moc libila tak tohle tedy vůbec. Problém je v hereckém obsazení, prostě to hercům nevěřím a tím se to přesune do uspávací roviny a pohled na hodinky kdy už to bude asi končit.