Creep (2014)

V roli kameramana bych opravdu byt nechtěla, ale určíte bych si na jeho miste hodně dávala pozor.

Hlasy (2014)

''It's a sweeter happy song we'll sing all night long. Lay your problems on the floor, clap your hands and sing once more'' Jerry, it's fine...you are not alone anymore. Jednoduše paráda, miluju Jerryho a svým způsobem mi málem ukápla slza jak mi ho bylo líto. Parádní komedie, psycho a k to mu ještě vidíte do hloubky co se takovému týpkovi honí v hlavě. It's ok Jerry..

Hannah Montana (2006) (seriál)

Jako mála jsem to docela měla ráda, ale když se na to dívám teď...příjde mi to docela i trapný, ale na svoje dětství v tom myslím dobře..:D

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Tahle pohádka, mě opravdu zaujala jak stylem postaviček tak příběhem. Příběh, kde sen je příjemnější jak realita, mě se to teda hodněl íbilo, i když nějaký ty zápory by tam byli...inač je to opravdu bomba!

Bezvadná dvojka (2007) (seriál)

Tak tohle anime se mi opravdu a upřímně moc líbilo, sice nejsem na romantické anime, ale na tohle anime jsem se vždycky dívala s radostí. Viděla jsem to sice s dabingem, ale vůbec mi to nevadí. Viděla jsem to ještě když jsem bya menší. Tahle komická dvojka mi zůstane v srdci ještě hodně dlouho, opravdu úžasné anime, které doporučuju všem, kdo si chceš užít jak romantiku, tak pořádnou komedii, nenechte se zmást, té romance tam zastak tolik není, Risa, jak já tu holku miluju! :D

Sword Art Online - Season 2 (2014) (série)

Neuvěříte, ale tohle mě zaujalo více než-li první serie, tady jsem čekala co bude dál, dívaká to sice neponoří do napětí, ale jako pohodové anime je to opravdu super, není nejlepší, ale také není nejhorší, je to zlatá střední cesta.

Sword Art Online (2012) (seriál)

Tohle anime mě nijak nezaujalo, akce tam sice je, ale je děsně suchá, příběh se mi zdá zajímavý, ale celý ten děj je pěkně na prd. Láska těch dvou se mi zdá roztomilá a všechno, ale co se týče celého anime, je to jen na dvě hvězdičky, pořádná akce tam vůbec není, jen nějaké ty souboje a podobně, humor dost omezený...

Akame ga kill! (2014) (seriál)

Z prvu se mi styl kresby zdál spíše na nějaké roztomilé anime, ale pravda je jiná, teda realita je jiná, to anime ti ukáže lidskou krutost v akci...začátek...zprvu jsem byla zaujatá, a pak to finále, otevřelo opravdovou stránku celého anime... Krvavá a pěkně drsná realita. Zatím jsem spokojená, teda v dalších dílech nebude spoilerovat, ale dost jsem naštvaná ze smrti, mých oblíbených postav...samozřejmně to budu sledovat dále..

Želvy Ninja (2007)

Tak náhodou mě se to fakt líbilo. Komické scénky a fakt že želvý ninjáky miluju mi dál najevo že ty hvězdičky jsou pro ně jako stvořený. Komedie, akce, nápad, všechno, tenhle animáč u mě zabodoval, jak příběh tak i dokonalými kreacemi mého oblíbeného želváka Michelangela...:P

Gejša (2005)

Tak tento film se opravdu povedl, jeden z mých nejoblíbenějších filmů, asi to bude tím jak je tam zvýrazněna japonský kultůra v pozdějších letech. Herečka Ziyi Zhang odvedla výbornou práci, atmosféra tam je úžasná, práce s kamerou je taky velkolepá. Tento film vás vtáhne do děje se vším všudy, opravdu mě zaujal ten nápad s gejšou, a jak si vede čím dál tím lepé ve své karieře jakožto gejša, ale stále své srdce patří jen tomu muži kterého tehdy když byla malá viděla. Opravdu úžasný film, doporučuji zkouknut, tento film by se měl dotknout srdce i toho největšího bručouna. Pohodoví film s úžasným prostředím.