Prci, prci, prcičky (1999)

Mezi americkými teen komediemi jsou první Prcičky určitě jedna z nejlepších. Škoda toho, kam se série po třetím díle ubrala.

Zprávař 2 - Legenda pokračuje (2013)

Druhý Zprávař vlastně vůbec není špatná komedie. Je sympatická a retro jako první díl, vracejí se staří známí hrdinové a najde se tam pár výborných gegů.

Matrix (1999)

Není mnoho filmů, o kterých bych mohl říct, že jsou dokonalé. Matrix takovým filmem ale určitě je! Těžko popsat pocity, které se ve mně mísily při první projekci. Bylo to něco úplně nového, neokoukaného, všechny jednotlivé prvky do sebe krásně zapadaly a vytvářely skvostné sci-fi, které jsem od té doby viděl opravdu snad tisíckrát. Skvělé obsazení, herecké výkony, scénář, režie, kamera, hudba - to všechno stojí za vyzdvihnutí. Tohle prostě zůstane mojí srdcovkou číslo jedna, která se o tuto příčku pere jen s jediným filmem - s Hvězdnými válkami!

Jehovova pomsta (2010) (amatérský film)

Není už tak vtipná jako Život není krásný, ale fakt, že se to odehrává ve vašem městě, a že v tom hrajou ksichty, které znáte, z toho dělá zajímavé dílko.

Život není krásný (2008) (amatérský film)

Jako správnej Rumburák tohle musím mít rád! Trošičku absurdní, i ten humor už s odstupem času není tak vtipný, ale hlášky přetrvávaj. Vždycky se na to rád podívám znovu. ZNK!

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Podle mě jeden z nejhorších českých seriálů, který televize vyplodila. Mizerný herecký výkony, debilní scénáře, špatná režie, nuda, pitvoření, megaultra moc trapnej humor. To je Ulice.

Whiplash (2014)

Naprosto pohlcující podívaná! Skvělé herecké výkony, skvělý scénář, výborná režie. Jeden z nejlepších hudebních filmů, který se zaryje pod kůži a vy víte, že ho chcete vidět znovu.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Oproti prvnímu dílu zásadní posun. Máme tu nové a zajímavé postavy, máme tu chemii mezi Hulkem a Black Widow, našláplou akci, zajímavého záporáka, skvělé efekty, zkrátka skvěle natočenou fungující týmovku, která nás (aspoň doufám) skvěle připraví na Captain America: Civil War. Za mě jasných 5*!

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Ohromující úchylná akční jízda, která se rozjede jako tank a zastaví až se závěrečnými titulky. Takováto vize postapokalyptické budoucnosti je přesně podle mého gusta. Úžasný vizuál a skvělý výkon Toma Hardyho skvěle koresponduje s dobrým příběhem, který by klidně mohl být otevřen dalším pokračováním.

Odpadlík (1992) (seriál)

Seriál mého mládí, nezapomenutelná hlavní znělka, nádhernej chopper, mstitel Reno a oddaný přítel Bobby. Co víc si přát?!