• Krátkometrážní

Brak (2002)

Dá se pochválit hudební mix a nějaký ten hezký záběr na přírodu. jinak je to opravdu brak.

Foodfight! (2012) odpad!

Tohle je rozhodně NEJHORŠÍ CGI ANIMOVANÝ FILM VŠECH DOB!!!!!! Nechutná animace, nevtipně scény, nezajímavé postavy, naprosto strašná zápletka a naprosto neuvěřitelný rozpočet, který padl na práva zobrazení Mr. Cleana. Pokud nejste masochisti, dejte ruce pryč!

Eden (2011) (studentský film)

Je to dosti suché a nevtipně. Nemyslím si, že to je strašný, ale myslím, že to je špatný studentský film a místo sedmi minut, které jste tomuto filmu darovaly si radši něco Hezkého udělejte k jídlu :-)

Zmizení Eleanor Rigby: Ona (2013)

Pro mě rozhodně lepší část. Doporučuji ovšem zkouknout nejdřív první část, protože byste nepochopily nějakou tu scénu (například scénu v parku je bez znalosti první části naprosto nepochopitelná). Ona je také podstatně vtipnější. Vždy, když se na plátně objevila Viola Davis, tak se smálo celé kino. Postavy jsou také zajímavější a celkově to je o dost lepší než první část. Velice krásný film.

Zmizení Eleanor Rigby: On (2013)

První (ano, opravdu je tohle první) část je malinko slabší, než jeho další část. James McAvoy je ale dokonalý. Tímhle se u mě dostal opravdu do herecké elity. První část je spíše smutnější, na rozdíl od druhé části. Ale opravdu doporučuji zkouknout tuto část jako první a zároveň si hned potom pustit i tu druhou.

Boogeyman 2 (2007)

Na to že jsem nic nečekal, jsem byl spokojen. Herci dokonce uměli hrát a byly sympatičtí (to jsem fakt nečekal). Lekačky fungovaly a vraždy byly kreativní. Zkusím v blízké době zkouknout i první a třetí díl, abych si osvědčil, že je tenhle opravdu nejlepší, jak mi někteří říkají.

Děsivá předpověď (2009) (TV film)

Mám slabost pro Brittany Murphy (R.I.P). Film je ovšem pocitově o hodně delší a když jsem se podíval, že to skutečně trvalo jenom 90 minut, tak jsem tomu nemohl uvěřit.

Čtvrtý druh (2009)

Nepřišlo mi to tak špatné. Líbila se mi práce se skutečnými záznamy a mám slabost pro Millu, ale musím uznat, že v tomto filmu je bohužel (až na pár scén) docela nepřesvědčivá. Když víte, na co budete koukat a takováhle témata vás zajímají, tak asi neprohloupíte.

Vražda na sociální síti (2012) (TV film)

Film bohužel neukazuje nic nového. Všichni víme, že dávání svých osobních údajů na internet je nebezpečné. Každé malé dítě to ví. Proto bych tento film doporučoval pustit třeba třetí nebo čtvrté třídě prvního stupně základní školy. Ostatním tento dokument nepřinese nic nového. Naštěstí, to je alespoň zajímavé téma.

Prime (2005)

Velice hezký a příjemný film, který zahřeje u srdce a prakticky mu nelze nic vytknout. Herci jsou úžasní a dokonce je povedený i český dabing.