Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Presne to čo by ste od "Harryho Pottera" čakali, ale trochu s ným nápadom, hercami a hlavne humorom. Vďaka hercom a soundtracku > ~85%~ #kino

Zloba - Královna černé magie (2014)

Niečo v štyle modernej rozprávky s rozporuplnejším dejom, napriek tomu nie príliš zvládnutým? Očakával som menej, jednoznačne Angelina nesklamala a efekty tiež. Ale pozor na tie avatarské zábery!!! ~70%~

500 dní se Summer (2009)

Sieť preklopení medzi jednotlivými fázami vzťahu znázornená pomocou krajiny,ktorá zachytáva každého diváka v časovej línií (inak by sa väčšina potulovala len v číslach) - konečne film ktorý páchne originálnosťou romantickej rozprávky, správne dochutený pre každého fanúšika filmov.

Papírová města (2015)

Americká teeneger-ska honba za záhadným dievčaťom vyboostovaná naháňačkou na ples, ktorá našťastie nekončí romanticky ako by sa očakávalo, ale zachová si mysteriózny charakter do poslednej sekundy. ~75%~ #kino

Interstellar (2014)

Tieto Nolanové hrátky s časom (podobne ako inception) robia dej výnimočným, aj keď to dosť pomotá hlavu, tak celkový dojem z filmu je užasný. Po niekoľkých videniach filmu prehodnocujem, z pohľadu sci-fi je tonto film dokonalý skvost! ~90%~

Transformers: Zánik (2014)

Príliš dlhé, komplikované a zbytočne prekombinované, keby to nebolo transformers, tak to asi ani nedopozerám … Možno by to malo väčšiu úspešnost a lepší dej, keby to niekto dobre nastrihal, spravil by z toho dva filmy, v ktorom všetci budú mať miesto .Ťažko uveriť že toto režíroval Bay.. Zas sa to osvedčilo - 2-3 časti a dosť! …

Počátek (2010)

Po zhliadnutí tohoto filmu som mal pocit, že vačšina filmov, ktoré som doteraz videl bola strata času, len tvorba, ktorá nemá žiadny význam a hodnotu. Veľmi emotívny soundtrack , ktorý vás vtiahne priamo do deja. Bude chvíľu trvať, kým sa vrátite späť do reality. Všetko do seba perfektne zapadlo, až na ten totem, ktorý sa Vám bude ešte dlho točiť v mysli. ~95%~

Příšerky s.r.o. (2001)

Priestor, v ktorom sa film odohráva je "zväčšený" natoľko, že občas mal pocit, akoby som sledoval úplne iný film. Na rozprávku to bolo až príliš dobré, pekne spracované, či už po vizuálnej alebo zvukovej stránke. ~75%~

Jsem číslo čtyři (2011)

"But a place is only as good as the people you know in it." Myšlienka dobrá, otrasne spracovaná…Asi do tretiny ma to celkom bavilo… ~45%~

Transformers 3 (2011)

Ďalší z filmov, ktorý na chvíľu zavedie do kúta aj vašu myseľ, začnete spochybňovať skutočnosti a rozmýšľate "Prečo sa vlastne snažili dostať na ten mesiac?""Čo v skutočnosti je na odvrátenej strane mesiaca?" až kým si neuvedomíte, že je to len film.. Efektový zážitok, ktorý film ponúka je úžasný ako predchádzajúce časti, vychutnal som si tento film v kine dva krát, čo sa nestáva - možno to bolo aj tým, že keď som vychádzal z kina prvý krat nepamätal som si nič iné, len poslednú bitku, ale aj tak napätie nechýbalo - typická "Transformerka" ktorá nesklamala. ~75%~ #3Dkino