Tři dny ke svobodě (2010)

Slabsi prvni polovinu bohate vyvazuje naslapana druha. Ponekud netradicni hudebni doprovod pusobil trochu zvlastne, ale originalne. Diabetes viz komentar larelay, taky jsem to nepochopil. Prijemne na celem tom filmu je, ze az do poslednich par minut si nemuzete byt jisti, jak to nakonec dopadne. A Russell Crowe by mel asi zacit hubnout :-) 4*

Muž ve stínu (2010)

Kvalitni soundtrack, ktery mi mimochodem hodne silne pripominal hudbu z American Gangster, sliboval kvalitni podivanou. Ten film mel na mnohem vic.

Londýnský gangster (2010)

Na to, ze Farrella nemam rad, tak tady se mi docela libil a ta role mu sedla. Skoda, ze ten film byl takovy nijaky, holt Guy Ritchie to neni.. 3*

Noc v Roxbury (1998)

Film mého mládí, stejně jako Klub sráčů, který jsem viděl až později, je pro mě toto nostalgickou záležitostí, při které si vždycky vzpomenu, jak jsme vymetali diskotéky, kluby, festivaly.. Ach jo :-)

Fighter (2010)

Standardne kamenny ksicht Marka Wahlberga, muj oblibeny Christian Bale a k tomu krasna Amy Adams v dramatickem rodinnem snimku se zabery ze zapasu jako bonusem. 4* Faktem ovsem je, ze nebyt Oscaru, zrejme by se tento snimek do povedomi nedostal.

Zelený sršeň (2011)

tak to byla teda dobra sracka na to, jak to kdekdo vychvaloval.. a ze muze Christoph Waltz po takovem vykonu, jako v Hanebnych panchartech hrat takoveho idiota v pochybnem snimku by me fakt nenapadlo..

Beetlejuice (1988)

Daaaaaaaay-o! Hey Mr. Tally Man, tally me banana (a ja vzdycky myslel, ze ma ta pisnicka neco spolecneho s Talibanem :D)

Černá labuť (2010)

Famozni vykon Natalie Portman, bohuzel ani ten nezachrani radoby zajimavy a srdcervouci snimek. Film celkove pusobil ponekud nechutnym dojmem a ten zaver byl mimoradne nevkusny az kycovity. 3* pro Natalii, ktera mimochodem neni zrovna moje krevni skupina, nicmene nutno uznat, ze ta holka umi a nebojim se rict, ze nam toho v budoucnu jeste hodne skveleho predvede. Ne vsak s Darrenem Aronofskym.

Království zvěrstev (2010)

Kvalitni film, ktery ale mohl byt jeste lepsi. Hlavne mi tam vadi ta nesourodost a nenavaznost jednotlivych scen. Uz od zacatku je chaos ve jmenech, ve kterych se divak vyzna zhruba az v polovine filmu. A priblizne v polovine filmu se zacne orientovat v deji, ktery je mimochodem dost potrhany a skokovy. Skoda, namet mel velky potencial. 3,4* P.S. Ten vygumovany typek s idiotskym vyrazem ve tvari, ktery hral nejspise hlavni roli, mi byl krajne nesympaticky a pripominal mi skoro vsechny dnesni teenagery, ktere potkavam denne na ulici.

Čtyři lvi (2010)

Velmi kvalitni a hlavne odvazny humor. Jestli tohle nevyvola mezinarodni konflikt, tak nevim :) Byt to o neco malo stupidni, tak dam plny pocet. V nekterych chvilich to bylo na hranici trapnosti, ac slo prevazne o slusny inteligentni humor. 4,4*