Dobrá sestra (2022)

Film byl skvěle zahraný a neměl jsem s ním problém, tedy až do závěru. Takže nechci spoilerovat, ale to nejzásadnější proč? Se někam vypařilo. Ono kdyby zabíjel jenom ty, co mají nesnesitelné bolesti a každý výdech je pro ně už jenom utrpení, tak by se snímek posouval do zcela jiné roviny. Takhle to sklouzává jenom do děravého přetíženého zdravotního systému, kde může řádit libovolně, kdoví jaký psychopat, tak dlouho, dokud mu to systém dovolí. A to je myslím škoda, protože se z toho dalo vytřískat mnohem více.

Bestie (2022)

Za mě  celkem spokojenost až na ten poslední souboj, ten byl dle mého skromného názoru, hodně mimo. Jinak napětí tam bylo a lekaček spousta. Prostředí také pěkné, jak jinak. Lepší průměr určitě.

Na západní frontě klid (2022)

Absurdita, to je to ,co mě ihned napadne, když sleduji tento film. Arogance a ješitnost když sleduji, jak německý maršál velí k útoku 20. minut před ultimátem kapitulace. Když se budu zabývat filmovým řemeslem, tak spokojenost. Nemá smysl rozebírat námět samotný.

Drsný město (2020)

Po delší době film, který mi sednul. Akce je nekompromisní a drsná hned od začátku a nenechá vás vydechnout. Jenom by mě zajímalo, jak by podobnou roli zahrál třeba Belmondo. A na závěr to už, ale není k filmu. Jsou všichni zkorumpovaní poldové takový pitomci, že si myslí, že se na to nepřijde? Tak mají tabulkový plat, který je známej a najednou barák u moře, jachta, jako kráva, hm to asi z těch přesčasů nenašetřil.

Watcher (2022)

Čekal jsem od toho víc. Za mě to zpočátku byla nevýslovná nuda s hlavní hysterkou, co všude viděla úchyláky jen se někam pohnula. Později se to trochu usadilo, ale kromě jednoho zamávání u okna sem se jiných dramatických okamžiků nedočkal. I když to závěr trochu napravil, tak za mě je to pod průměrem.

Hněv Boží (2022)

Nemůžu jinak než plnou palbu, snad je to i tím, že téma je mi blízké. Koketoval jsem se psaním a o tajemným a všemocným spisovateli, co si dělá co chce, to je vždycky zajímavý námět. Za mě super, nenudil sem se ani vteřinu.

Dnes v noci v lese nikdo nespí (2020)

Klasická vyvraždovačka kde se parta puberťáků ocitne na táboře a k tomu mají zakázány mobily. Chvíle mi to připomínala Texaský masakr motorovou pilou, ale to asi bylo jenom tím podobným motivem. Napětí si to udržuje slušný a já byl celkem spokojený.

Pekelná díra (2022)

Celkem to ušlo, hlavně ta tíživá atmosféra starobylého kláštera je super. I konec nebyl úplně pitomý, takže lehkej nadprůměr za mě určitě.

Jan Koller: Příběh obyčejného kluka (2022)

Mam rád sport a tyhle životopisný snímky, které zachycují těžkou a dlouhou cestu obyčejného kluka, co měl jenom sen, až na samotný vrchol. Když se k tomu přidá ještě vrozená skromnost a nenechá se zblbnout velkým světem peněz a slávy, tak je to můj člověk. Na snímku se mi líbilo, že si nechtěl s nikým vyříkat účty a nikoho nepomlouval, jak je v tomto odvětví zcela běžné. Náš nejlepší střelec v reprezentaci dokázal, že je opravdový velikán a nemyslím tím jeho výšku, ale především charakter.

matka! (2017) odpad!

ODPAD! Dlouho už jsem  neviděl, takový film, který by na mě působil tak hnusně a dokonce zvráceně. A je mi u prxxx nějaká skrytá symbolika a narážky na bibli a náboženství a přemýšlet jestli tohle mělo být ve filmu to či ono a jak se to vlastně myslelo. Já sem si pustil film a čekal jsem, že se budu bavit. Tady jsem dostal jenom zvratky ze kterých je mi na blití.