Chyby (2021)

Troufám si tvrdit, že vysoký hodnocení snímku souvisí především s atraktivním tématem, nikoli s hereckými výkony. A tím tématem je porno. Ano, všichni se rádi podívají a kdo říká, že ne, tak je pokrytec. Divím se, že s podobným tématem nepřišel někdo dřív, je to poučné zvlášť v dnešní době, kdy mladí a neklidní mají potřebu na sebe vyblít každý prd. Všichni máme za sebou nějakou minulost a to, že jí chceme, nebo přiznáme partnerovi abychom měli čistý stůl se úplně nemusí povést. Takže minulost je stín, který je za námi a my se ho nezbavíme, ale proč na něj ukazovat. Když chceme plánovat budoucnost? Snímek si určitě zaslouží pozornost a mé poměrně vysoké hodnocení s pornem vůbec nesouvisí.

Zmetci (2021)

Dámy a pánové prosím vás o pozornost, přichází film, který je neuvěřitelně nudný, je tak nudný, že to snad ani neumím popsat. Dále pokud se vám líbí hodně zvratků a hoven přijdete si na své. Jinak tam vystupuje Asiat, černoch, Arab a blondýnka, takže nikdo nemůže říct, že je utlačovaný. V dalším pokračování, protože tak neuvěřitelně špatnej film si určitě zaslouží další díl se už určitě dočkáme genderového symbolu a všichni budou spokojeni.

Deníček moderního fotra (2021)

Odpočinkový, nenáročný v podstatě od toho nemůžete moc čekat a tak vás to nemůže ani moc zklamat. Malej satánek co neustále řve je samozřejmě roztomilej. A rodiče co mají divnou dohodu a říkají si kámo to pořeší po svém. Jo doba se změnila, ale děti chtějí pořád to samé.

Matky (2021)

Těšil jsem se, že po delší době shlídnu nový český film. Jenomže já těm novým filmům, který mají v žánru komedie, vůbec nerozumím. Ano párkrát jsem se zasmál, ale snímek je rozkročený i do dramatu a za mě, jako by nevěděl čím má být a tak střídá jednotlivý pózy stejně rychle jako tempo vyprávění až z toho vzniká spletenec čehosi. Je to škoda, protože obsazení bylo kvalitní a když se rozhodnu točit komedii, tak bych měl u toho zůstat, není na tom nic složitýho. Pokud chci točit film s dramatickými prvky, nemůžu to prezentovat, jako komedii. Nevím, sem už asi starej, nerozumím tomu, co tím básník chtěl říci.

Králíček Petr bere do zaječích (2021)

Nevím, jestli je to pravý ořechový a ta lepší cesta, když se to ubere tím rádoby akčním směrem. Králíčci jsou roztomilí sami o sobě, proč se k tomu musí vymýšlet kraviny a hrát si při tom na Bonda. Jamese Bonda. Za mě proti jedničce slabší, takže jdu s hodnocením dolu.

Hypnotic (2021)

Tak do hororu to mělo hodně daleko, ale nějaký napětí tam bylo, to zase jo. Hlavně záleží, jak moc jste ochotni se vcítit do hlavní hrdinky. Asi by to nikdo nechtěl ve skutečnosti zažít, aby nevěděl čemu může doopravdy věřit.

Nikdo nevyvázne živý (2021)

Příjemná duchařina, která nevybočuje z řady. Klasický lekačky. I když nechci moc spoilerovat, ale to, co nakonec vylezlo z tý bedny, to bych se asi posxxx strachy.

Králíček Petr (2018)

Konečně něco hezkýho a roztomilého v tomhle posraným světě. Asi se na tyhle snímky budu dívat častěji. Dobrej tah byl, že zvířátka byla animovaná a zbytek normální. Tak byla zvýrazněna jejich pohádková kulisa. Jejich bundičky byly k sežrání. A navrch tam jezdí v octovkách. Také láska nechyběla, jako ve správné pohádce a rivalita mezi nápadníky…

Reminiscence (2021)

Zajímavý snímek-námět. Celkem dost pravdy v hláškách o minulosti, jen si to musíte vyfiltrovat, jako všechno. Já byl spokojený, co víc dodat?

Modřiny (2020)

Ženský zápasení není můj šálek kávy, přesto jsem se na film podíval především, jak Halle zvládne režijní stoličku a musím konstatovat, že jsem byl mile překvapený. Především proto, že se snímek vyhnul klišé, který podobný snímky oplývají.