Pavelos

okres Ústí nad Orlicí
clubber

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 1.5.2010  13:38

Takto pozitivně naladěný film jsem dlouho neviděl.. Pokud si budete chtít vylepšit náladu, není lepší volba.. Morgan je tady opravdu kouzelnej, někoho takového bych chtěl moc znát osobně a byl bych u něj stálý návštěvník:-) Jenom ta stopáž mě trochu mrzela:-( Ikdyž možná jenom dobře, ještě by to sklouzlo k totální kýčovitosti a nakonec by z toho byla pěkná blbost..

• 21.2.2009  16:50
    18 Year Old Virgin (2009)

Filmy tohoto ražení by měli zakázat natáčet, protože je to naprostá ztráta času..

• 21.2.2010  11:07
    2012 (2009)

Na výsledek tohoto filmu jsem byl velice zvědav, protože pro mě je zatím jediný člověk, který dokáže naplno využít digitální kameru Michael Bay.. A bohužel se mé obavy potvrdily, že zatím i jediný zůstane.. Ač to měla být katastrofická podívaná, tak mě občas připadalo by to byla katastrofální podívaná.. Co mě přišlo jako dobrá vsuvka, tak to byla hrstka ruských miliardářů.. Ty jako jediný neměli chybu:-) Závěrem bych řekl, že tento snímek měl obrovský potenciál, ale bohužel zůstal nevyužit.. Tak uvidíme jestli se třeba za 50 let nedočkáme nějakého remeaku;-)

• 25.10.2012  19:49

Taková blbost a tak mě to pobavilo:-)) Hodně dobře a moderně natočená komedie.. Dvojice v hlavní roli je skutečně zábavná.. Příjemná chvilka na pobavení..

• 12.7.2009  14:32
    27 šatů (2008)

Asi nejsem romantik:-( Dalších 107minut ztraceného života.. Samozřemě že si tento snímek své příznivce najde.. Jde přece o lásku:-) Dále no comment..

• 30.1.2009  19:52
    96 hodin (2008)

Paráda, Liam Neeson vypadá jako kdyby už mu pomalu docházel dech, ale jen do té chvíle než mu unesou milovanou dcerku.. Škoda že to bylo tak krátký, na to bych se vydržel dívat ještě tak hodinku:-) Dalo by se říct: klasický děj kdy unesou dceru a otec ji jde hledat. Ale to neplatí o tomto filmu v tomto podání.. Luc Besson mě opět nezklamal..

• 30.12.2009  19:16

Nádherný 128minut trvající videoklip s parádní hudbou.. Jenom škoda, že ho občas kazil pokus o vytvoření jakéhosi romantického příběhu..

• 20.12.2009  18:13

Romantika a dobrodružství v pravém smyslu slova.. Kdybych se na to koukal znovu, tak bych chtěl spočítat kolikrát Rosie řekla "pane Allnutte".. To bylo snad za každým slovem:-)

• 20.3.2011  16:49
    Alfa a Omega (2010)

Tento animák by snesl trochu lepší hodnocení pouze v případě, že by byl uveden na plátna tak před 15 lety.. A k příběhu se ani není třeba vyjadřovat.. Tu jednu hvězdu jsem dal jenom proto, že jsem u toho úplně neusnul a vydržel to dokoukat až do konce.. Škoda peněz a času na takovéto pokusy..

• 17.2.2009  10:06
    Amadeus (1984)

Naprosto grandiózní podívaná, to co se povedlo "panu režiséru" - Miloš Forman v tomto filmu je naprosto úchvatné.. Dokonalé spojení dobových kostýmů a vůbec všeho co patřilo kdysi k císařskému dvoru s hudbou malého génia.. Když jsem zjistil že má Amadeus 3hodiny, tak jsem si říkal aby to nebylo zbytečně dlouhé a nudné, ale opak je pravdou, za celé tři hodiny jsem si na čas vůbec nevzpomněl a hltal jsem film až do konce..

• 28.7.2013  14:21

Hodně nepovedený pokus o další zfilmování Spider-mana. Cele to působilo hodně lacině a natočeno pouze pro teenagery.. Bohužel, já už se k nim neřadím, tak se mě to nelíbilo.. A ten kokos co byl v hlavní roli byl fakt k nakousnutí, nebo spíše k nakopnutí .... do prdele..

• 30.8.2009  01:35

A že prej je Amerika zemí neomezených možností:-)))) Když tam může jakejkoliv sádelník hrajícího si na brutálního cajta, kterej má nabouchanejch patnáct dětí buzerovat mladý děvčata za to že nosí bokovky, takto pardon, ale to je asi ta druhá tvář spousty lidí vysněná tvář Ameriky.. A další nářezová záležitost z tohoto dokumentu je vedení evidence sexuálních delikventů na internetu, včetně popisu bydliště.. No když demence, tak maximální..

• 4.12.2009  14:24

Naprosto nic, bez hereckých výkonů, vlastně i bez herců, bez nápadu, bez napětí, příběh na úrovni nudného seriálu.. Co je to za blbost, když někdo uprostřed města rozbíjí výlohy, pak tam střílí do výloh brokovnicí a nevzbudí to jednoho jediného občana.. Možná že to bylo město mrtvých a nebo hluchých.. Jednu hvězdu za to, že bylo poukázáno jak jsou policisté hloupý:-))

• 15.3.2009  16:00
    Appaloosa (2008)

Hodně marný pokus o natočení westernu.. Pořád samé nudné dialogy, u kterých jsem pomalu a jistě usínal a akce nikde nic.. Vrchol tomu nasadila role Renée, no to byl ale humus. Hnusná, blbá a ještě ke všemu dávačka každému kdo šel zrovna okolo.. Nechápu co na ní ty dva viděli.. V Appaloose asi byla hodně velká nouze o ženy, takže se bralo co zrovna přišlo pod ruku:-) S takovým obsazením, natočit takovou nudu, to snad není možné:-(

• 6.2.2009  19:17

Jasný důkaz toho, že animovaného Asterixe nikdo ztvárnit ani natočit nedokáže.. Jediný pozitivum pro mě byly počítačem vytvořené exteriéry a účast Michaela Schumachera jako germánského závodníka:-)

• 8.9.2013  10:21
    Atlas mraků (2012)

Delší dobu jsem se odhodlával pustit se tento kousek.. Když jsem se konečně odhodlal a pustil si ho, tak jsem si začal vyčítat, že jsem se tak dlouho odhodlával.. To byla jízda.. I s pocitem občasného ztracení v ději jsem se vždy dokázal vrátit na správnou časovou linii. Hodně nadčasový snímek, který jen tak nezestárne. U vím co budu v zimě číst..

• 30.5.2009  19:52
    Austrálie (2008)

Hezký romantický příběh zasazen do nádherných scenérií Austrálie.. Ale trošku zbytečně dlouhý, zhruba od poloviny filmu se to celé naklání do trochu nudné polohy a až ve finále se to zase trochu narovnalo.. Na to že je to velkofilm který měl rozpočet 120 milionů dolarů tak digitální efekty jsou až moc viditelné a neslučitelné s takovou nádherou která je v Austrálii k vidění.. Stručně řečeno efekty někdy působily jako pěst na oko:-) Jinak příběh dvou zamilovaných cukrátek podle přesně zavedeného klišé musel samozřejmě dopadnou stylem "Zazvonil zvonec a pohádky je konec, a jestli neumřeli tak žijí dodnes":-) Film jsem sledoval se svou přítelkyní takže proto je moje hodnocení tak vysoké:-))

• 28.1.2010  18:25
    Avatar (2009)

No comment.. Co více si přát než než zažít tohle..... Vše už bylo nápsáno i řečeno.. Je to prostě BOŽÍÍÍÍÍ..

• 16.11.2008  13:15
    Babylon A.D. (2008)

Celkem slabý odvárek akčního filmu, ještě že se to snažil zachraňovat Vin Diesel, ale bohužel, na všechno prostě stačit nemohl. Co mě velice pobavilo když jsem na film koukal v originálním znění, že tam zazněla dokonce i čeština:-). Snad se Vin Diesel příště objeví ve filmu který bude moc nabídnout mnohem víc než tento.

• 3.4.2009  21:10
    Bang, bang, seš mrtvej! (TV film) (2002)

Ještě že nežiju v Americe a základku mám dávno v poklidu za sebou.. Rozhodně jako propagační materiál to musí mít obrovskou váhu.. Samotnou divadelní hru bych snad ani vidět nemusel, pro mě už tento film na dané téma byl dostačující..

• 25.2.2012  11:00
    Barbar (2009)

Nádherné prostředí, nádherné scenérie.. A to je asi tak všechno.. Netušim o čem ten film vlastně byl:-(

• 7.3.2009  00:34
    Barva kouzel (TV film) (2008)

Kdo nepřečetl alepoň jednu knihu od Terryho Pratchetta, tak ho film asi moc nezaujme.. Hned od začátku je divák vržen do úplně jiného světa který si vymyslel Terry a nazval ho Zeměplocha. Bohužel se fantasy-svět nedá popsat tak podrobně jako v knize.. Jelikož jsem přečetl dost příběhů o Zeměploše tak musím uznat, na to že je to pouze televizní film, který asi měl bůhví jak hodně omezený rozpočet, tak je to pěkná podívaná. Nejlepší postava je jednoznačně "Smrť", je to tragikomický průvodce filmem, který srší jedním vtípkem za druhým..

• 20.9.2010  19:29
    Bathory (2008)

Tento rádoby velkofilm s nehorázným rozpočtem na mě bohužel zapůsobil jako televizní pohádka za pár korun, kterou dávají každou neděli po obědě v televizi:-( Rádoby bojové souboje bych spíše přirovnal k amatérským historickým skupinám, které se snaží jenom předváděj boj, protože jednotliví aktéři si hlavně nechtějí ublížit.. Chvílemi neskutečně zmatené prostřihy, které snad s filmem neměli vůbec nic společného.. Možná to Jakubisko zamýšlel jako "nenucené reklamy", které dávají na komerčních televizních stanicích každých 20minut, aby diváka co nejvíce nas..... Tento film od odpadu zachránil pouze Karel Roden.. Ten jako jediný snesl trochu té pozitivní kritiky i když ve filmu hrál největší "zlobidlo":-))

• 20.3.2011  17:03

Hned na začátek upozorňuji - Willa Ferrella nesnáším od "a" až do "z". Jeho humor je mnohem více trapnější než zábavnější.. Bohužel v tomto snímku se pro mě pěkně ztrapnil také jeho parťák Mark, Škoda že k Willovi nedali nějakého stejného ubožáka jako je on sám:-) Co se snímku týká, tak hned první scéna mě neskutečně dostala (očekával jsem nudnou podívanou) a ejhle rozjezd jako hrom.. Bohužel během pár minut se mnohem lepší aktéři poroučí z dvacátého patra rovnou na asfalt:-( a na scénu nastupují již zmínění "blb a blbec".. A podle toho to vypadá, i když pár akčních scén se tam sakra povedlo. Jedna za všechny - prostřih v baru když se šli pořádně vož...:-) Docela se divím, že Eva vzala takovouto roli, protože takovou "domácí kravičku" by dokázala zahrát snad kterákoliv komparsistka:-) Sorry Evo:-))

• 8.2.2014  09:03
    Bez dechu (2011)

Pokud někdo chce vidět vokurka co čumí jak sůva z nudlí, tak se má na co těšit.. Za tu hodinku a půl si moc neodpočine, protože to do Vás bude solit nepřetržitě.. Já z toho jeho pohledu málem zkameněl.. Naštěstí jsem se mu nepodíval přímo do očí, tak jsem to přežil.. To je jediný návod, jak tento snímek přežít bez úhony:-)

• 2.8.2010  17:55
    Bez soucitu (2010)

To byla jízda.. Jelikož jsem na tento film koukal den poté co jsem se vrátil z dovolené ve Francii(Paříži), tak jsem byl velice unešený z prostředí ve kterém se to odehrávalo.. Na spoustě míst co byly ve filmu jsem byl před několika dny osobně:-) Jinak co se samotného filmu týká, tak pro mě to byl luxusní relax, u kterého jsem se celkem i nasmál.. Nejvíce mě bavil John Travolta, protože tato role mu sedla jako "prdel na hrnec".. Meyers se mu tam snažil sekundovat, ale i když se mu to moc nedařilo, tak jako doplněk dobrý.. Mám prostě rád zabijáky, který si neberou absolutně žádný servítky s jakýmkoliv gaunerem.. A přesně tohle mi bylo v tomto snímku splněno.. Pierre Morel mi zatím dokazuje, že co natočí, tak se mě líbí.. Doufám, že mu to vydrží hodně dlouho..

• 28.12.2015  13:36
    Birdman (2014)

Horší Oskarový snímek jsem ještě neviděl:-( Měl jsem od tohoto snímku trochu jiná očekávání. Jediné co bylo pozitivní, tak herecké výkony.

• 31.1.2010  13:56
    Bitch Slap (2009)

Film určený pouze pro muže a ženy, které holdují stejnému pohlaví:-))) Pro příště by se měl pan režisér věnovat trochu více efektům, protože tady byly dóóóóst hrozný.. Ale i tak jsem to zkouknul s chutí;-)

• 12.5.2012  13:22

Tak tohle je moje krevní skupina.. Přesně pro mě je tento film natočen.. Jsem jeden z mála, který si to dokáže užít tak jak to je a zbytečně si nestěžuje na nesmyslnost příběhu, či na jednotlivé postavy nebo dokonce na jejich charaktery.. Tenhle film není natočen proto, aby se nad ním přemýšlelo, to je jasná záležitost maximálního odpočinku.. To že tam byla lehká podobnost s transformers?? Tak to mě vůbec nevadí, protože transformerů není nikdy dost:-)) Tady v komentech spousta lidí odsuzuje posádku na bitevní lodi (jednotka rychlého nasazení - váleční veteráni:-)), mě by zajímalo, koho by jste si tam tak představili?? Že by nějakou supermodelku s v bikinkách, která by nabíjela dělo?? Nebo, že by rovnou někoho z Marvelu?? Prostě a jednoduše Peter Berg natočil snímek, který je tak dobrý, že se na něm každý bude snažit najít něco špatného, jen aby nevypadal před ostatníma tady na CSFD jako buran.. Sorry, já klidně budu:-))

• 25.5.2009  16:11

Tak jsem se zase pokochal totální demenťárnou, která nemá hlavu ani patu.. Všem kdo to ještě neviděl, vřele doporučuji se na to ani nedívat, protože jinak budete stejně nas... jako já..

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10