Ženy v pokušení (2010)

Už si ani nepamatuji, kdy se mě takhle líbil český film.. Poslední dobou se totiž točí samé depresivní dramata, které nutí člověka pouze přemýšlet a bědovat nad tím jak je všechno hrozné.. Tento snímek vdechl do českého diváka naději, že není všem dnům konec, protože se najdou u nás i režiséři, kteří dokáží natočit film, který nejenom nenudí, ale dokonce i pobaví..

Zrození šampióna (2009)

Uskutečněný American dream.. Tento film, ať by byl jakýkoliv, tak úžasný herecký výkon Sandry Bullock, by mu dal nálepku vynikající.. Po dlouhé době se herečka právem zasadila o udělení oskara za nejlepší herečku v hlavní roli.. Hned od začátku jsem začal mít strach kdy se celá ta idylka pokazí a ejhle, nic takového se nekonalo.. Je dobře, že se nezapomíná točit filmy, které jsou hezký a ještě s hezkým koncem;-)

Bez soucitu (2010)

To byla jízda.. Jelikož jsem na tento film koukal den poté co jsem se vrátil z dovolené ve Francii(Paříži), tak jsem byl velice unešený z prostředí ve kterém se to odehrávalo.. Na spoustě míst co byly ve filmu jsem byl před několika dny osobně:-) Jinak co se samotného filmu týká, tak pro mě to byl luxusní relax, u kterého jsem se celkem i nasmál.. Nejvíce mě bavil John Travolta, protože tato role mu sedla jako "prdel na hrnec".. Meyers se mu tam snažil sekundovat, ale i když se mu to moc nedařilo, tak jako doplněk dobrý.. Mám prostě rád zabijáky, který si neberou absolutně žádný servítky s jakýmkoliv gaunerem.. A přesně tohle mi bylo v tomto snímku splněno.. Pierre Morel mi zatím dokazuje, že co natočí, tak se mě líbí.. Doufám, že mu to vydrží hodně dlouho..

Ronja, dcera loupežníka (1984)

Bohužel jsem tuto severskou pohádku v mládí neviděl, ale i v pokročilejším věku:-) na mě nepůsobila vůbec špatně.. Příjemná podívaná.. Jedna hláška z filmu, která mě po dlouhé době nehorázně pobavila "Vypláchnu Ti hubu pěstí!" :-))))))))))))))))))) To budu používat v běžném životě:-))

The Hire: Chosen (2001)

Velkolepé taneční představení na podmanivou hudbu, ve kterém excelentně předvádí své umění Clive&BMW..

Dantovské peklo (2010)

Při sledování jsem si připadal jako kdybych hrál Diablo II. a kosil tam jednoho hlavního bosse za druhým.. Dante má parádně vytuněnou kosu, se kterou tam půlil jednoho pekelníka za druhým.. Celkově to nemá nějaký extra propracovaný scénář a animace na dnešní dobu taky celkem pokulhává, ale..... animovaný jatka jsou to delikátní.. Snímek určen pouze pro fanoušky počítačových RPG her.. Ostatní když to uvidí, tak nepochopí:-)

Lítám v tom (2009)

Vynikající George Clooney v roli která mu seděla jak "prdel na hrnec".. Oprávněná nominace na 6 Oskarů.. Celý příběh je vyprávěn bez nějakého tlaku a naprosto nenuceně.. Sice mě trochu překvapil konec, ale ani pozitivně ani negativně, prostě mě jen překvapil.. Co bych si od Georga na chvíli půjčil, tak to by byla jeho peněženka se všema členskejma kartama co měl:-)) Asi bych nevěděl kterou mám využít jako první:-))

Iron Man 2 (2010)

Obrovské potěšení a spokojenost s druhým pokračováním "plechouna":-) Přirozeně a nenásilně navazuje na první díl.. Velice vhodně doplněno o nové herce Scarlett a Samuela. Co všechno předčilo mé očekávání, tak výkon Mickeyho Rourka, ten tam byl prostě boží!!!! Role záporáka mu sedí mnohem více než nějakého klaďase.. Zbytečné zde vychvalovat Roberta, protože tomu Iron man sedí:-) Ovšem největší "průser" filmu je dabing:-( Hodně se těším na verzi v originálním znění, protože ty hlasy co jsou ve filmu použity mě hned od začátku pěkně sra...:-( Omlouvám se za užití trochu ostřejších slov, ale po shlédnutí tohoto snímku to jinak vyjádřit ani nejde.. Pro příště si budu muset rozmyslet, jestli se vůbec vyplatí chodit do kina na filmy s takto "povedeným dabingem".

Co jsi dělal za války, taťko? (1966)

Nejdříve brutální chlastačka s nepřítelem, pak neshody kvůli ženské, poté předstírání válčení mezi sebou pro své velitele a velké finále v podobě spojených nepřátelských armád proti třetímu nepříteli což byli Němci:-)) Ty to tam nafasovali takovým způsobem, jakým by ve skutečnosti potřebovali:-)))

10 položek a méně (2006)

Takto pozitivně naladěný film jsem dlouho neviděl.. Pokud si budete chtít vylepšit náladu, není lepší volba.. Morgan je tady opravdu kouzelnej, někoho takového bych chtěl moc znát osobně a byl bych u něj stálý návštěvník:-) Jenom ta stopáž mě trochu mrzela:-( Ikdyž možná jenom dobře, ještě by to sklouzlo k totální kýčovitosti a nakonec by z toho byla pěkná blbost..