Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Celkem pohodová podívaná se spoustou povedených triků (Hádés, podsvětí,...) a dokonce i vtipných hlášek.. Když jsem šel se svou přítelkyní do kina, tak jsme se obávali, že mezi omladinou, pro kterou je tento snímek určen budeme působit trošku zastarale, ale naštěstí tátové od dětí nás v tom nenechali samotné:-)) A ač to bylo určeno především pro mladé, tak si myslím, že co se mužské populace týče, tak se na tom pokochá bez rozdílu věku..

2012 (2009)

Na výsledek tohoto filmu jsem byl velice zvědav, protože pro mě je zatím jediný člověk, který dokáže naplno využít digitální kameru Michael Bay.. A bohužel se mé obavy potvrdily, že zatím i jediný zůstane.. Ač to měla být katastrofická podívaná, tak mě občas připadalo by to byla katastrofální podívaná.. Co mě přišlo jako dobrá vsuvka, tak to byla hrstka ruských miliardářů.. Ty jako jediný neměli chybu:-) Závěrem bych řekl, že tento snímek měl obrovský potenciál, ale bohužel zůstal nevyužit.. Tak uvidíme jestli se třeba za 50 let nedočkáme nějakého remeaku;-)

Smlouva s ďáblem (2000)

Pro mě naprosto úděsný výkon Brandona Frasera.. Co ten tam předváděl,... občas mě bylo trapně za něj.. Naštěstí Elizabeth Hurleyová byla protipól, který to vše vyvážil.. Takový ďábel by stál za to;-))

Bitch Slap (2009)

Film určený pouze pro muže a ženy, které holdují stejnému pohlaví:-))) Pro příště by se měl pan režisér věnovat trochu více efektům, protože tady byly dóóóóst hrozný.. Ale i tak jsem to zkouknul s chutí;-)

Náhradníci (2009)

Průměrná akční podívaná s dobrým námětem, ale bohužel mizerným provedením.. Bruce Willis mě ve filmu připadal jako by ho to snad ani nebavilo.. Celým filmem se spíše jen tak potuloval a nechával to celé na všem ostatním.. U něj jsem zvyklí na to že on to celé táhne.. No bohužel jsem se na to dost těšil a nakonec jsem byl lehce zklamán:-(

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Po kvalitním prvním díle přišel opět krok zpět.. Celý druhý díl se tak nějak snaží kopírovat první, takže vás tam až na pár vyjímek nemá co překvapit.. Pořád máte ten pocit že jste to už viděli v prvním díle.. Ale...za neskutečnou rychlost snímku, herecké obsazení a přimhouření levého oka se tento film řadí něco nad lehký průměr, takže zasloužené 3*..

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Celkem zklamání:-( Co se děje týká, tak bych řekl že tento jakoby první díl byl úplně zbytečný.. Celé sérii to akorát ubližuje.. Loganova minulost měla zůstat přikryta rouškou tajemna.. A vlastně celý původ mutantů.. Co se samotného zpracování filmu týká, tak to zase tak špatné nebylo.. Spousta akce, mutanti se zajímavými schopnostmi které se nezdráhali používat, a v neposlední řadě dobrý výkon Hugha Jackmana který se na tuto roli prostě hodí.. Ale jak říkám, tento počin ve výsledku sklouzl k obyčejnému průměru.. Doufám že si producenti vzali ponaučení a tento díl byl nadobro poslední z této série..

Doghouse (2009)

Celkem mizerná zombokomedie s celkem dobrejma hláškama hlavních protagonistů.. Ten nápad s ženami na dálkové ovládání by nebyl vůbec špatný:-)) Škoda že si s tím rejža trošku více nepohrál..

Kráska v nesnázích (2006)

Na to že je toto dílo prezetováno jako romantická komedie, tak mě občas děj filmu vyděsil svou morbidností.. Kdo mě tady absolutně rozsekal svým hereckým výkonem byl Jiří Schmitzer, no tak to byla paráda.. Ten toho slizouna vůbec nehrál, ten se v něm maximálně vyžíval:-))

Zběsilá jízda (2004)

Německý pokus na Rychle a zběsile.. Bohužel u toho pokusu to jenom zůstalo.. Na začátku jsem si říkal jestli to není jenom špatný vtip, ale zhruba od poloviny filmu to nebylo špatný a dalo se na to dívat.. Vůbec ne zásluhou příběhu, ale podívanou na luxusní auťáky.. Tento film dokáže uspokojit pouze fanoušky rychlých aut, ikdyž jich tam není nějak závratně hodně.. Jenom pár pro představu: Ford Mustang, Lamborghini, Maserati, Dodge Viper, atd...