Jump street 21 (2012)

Taková blbost a tak mě to pobavilo:-)) Hodně dobře a moderně natočená komedie.. Dvojice v hlavní roli je skutečně zábavná.. Příjemná chvilka na pobavení..

Koupili jsme ZOO (2011)

Velice příjemná komedie, která potěší celou rodinu.. Každý si tam najde to svoje.. Veliké překvapení pro mě byl výkon Matta, protože já si ho pamatuji především z trochu akčnějších rolích.. Tady se ukázala i jeho druhá stránka.. A fakt dobrý..

Den D (2008) (pořad)

Dobrý pořad s dobrou myšlenkou.. Jediná věc co mě mrzí je, že tady se skutečně ukazuje jedno zásadní pravidlo a to je: "Kdo má peníze, tak si diktuje podmínky":-(

Underworld: Probuzení (2012)

Co naplat, musím uznat, že toto pokračování opět překonalo díly předešlé.. Tohle byl totiž takový akční masakr, který mě v kině tak zmasil, že jsem si nechtěl připustit, že už je konec.. Hodina a půl jako by nebyla.. Jasný, spousta zdejších kritiků se do mě může pustit, že to nemělo žádný děj atd.. No asi budou mít i pravdu, ale u takovéhoto snímku se většinou děj očekávat nedá.. A to je na tom právě to nejlepší, protože stačí zapnout relaxační mód v mozku a nechat se jen tak unést a čekat, jaké to vlastně bude.. Tady to bylo hodně dobrý.. A Kate tady vypadá hodně solidně:-)

Transformers 3 (2011)

Mr. Bay opět nezklamal.. Trošku pomalejší rozjezd, ale postupem se to navrátí na předešlou vlnu předchozích dílů. Největší zklamání je ta "držka", která nahradila Megan Fox. Megan sice nic moc nehrála, ale dalo se na ní alespoň koukat.. Tady ta nic nehraje a ještě ke všemu se na ni nedá ani koukat.. Jo a měl jsem tu čest si to užívat s českým dabingem a to byl velkej průůůůs..... Už se těším až si naložím repete v originálním znění..

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Konečně poslední díl skoro nekonečné ságy.. Byl to jeden z těch povedenějších a hlavně je poslední;-) Takže hodnocení si zaslouží vyšší:-))

Kazatel (2011)

Na tento snímek jsem se celkem dost těšil, ale dle zdejšího hodnocení jsem byl trochu rozčarován, takže jsem byl velice zvědav, co nakonec bude nakonec mít větší váhu. No a když jsem se tedy na snímek podíval, tak jsem moc nechápal, "PROČ" to má tak zatraceně málo!! Nechápu jak tento snímek někdo může srovnávat s Legií.. No jasně, šlo tam o dost podobné téma (post apokalyptický), které je poslední dobou docela v kurzu, takže snímků se natáčí poměrně hodně.. Ale to je právě ten důvod, že mezi slabší kousky (např. Legie) se také občas podaří vykouzlit něco, co za něco stojí.. Ale pokud to někdo hází všechno do jednoho pytle, protože je to stejná tématika kterou už viděl 100x předtím, tak už znám odpověď na svou předchozí otázku PROČ.. Většina se tady vyjadřuje, že je to totálně béčková podívaná.. No asi máte pravdu, žádné pokoukáníčko pro intelektuály to není, to se musí nechat, ale pro pořádný "vidláky":-) je to celkem povedená podívaná, která nešetří akcí, masivním zvukem a digitálně zpracovaným futuristickým světem.. Jsem rád, že patřím do druhé skupiny, která si dokáže užit i takto podprůměrnou podívanou.. Už se těším na druhý díl:-)) Peace..

Trestná lavice (2005)

Dobrá zpráva pro anti fun klub Adama Sandlera.. Jednoznačně jeho nejlepší snímek.. Nemám ho rád, ale tady byla jeho role nejenom snesitelná, ale dokonce i zábavná.. A on mě tam nakonec vůbec nevadil..

Ikarie XB 1 (1963)

Pokud se dostane tento snímek do rukou hodně movitých pánů, tak mají o úspěch vystaráno. Stačí původní verzi nadupat efektama a k tomu přidat hromovou hudbu. S příběhem se už hýbat nemusí, protože ten už je sakra dobrý. A hurá, na světě bude konkurenceschopný snímek i slavnému Hollywoodu;-)

Zelený sršeň (2011)

Tato podívaná by byla mnohem lepší, kdyby přiblblej trouba Seth Rogen vůbec nehrál v tomto snímku.. Ten tam celou dobu mele a mele jednu sr... za druhou (omlouvám se, ale jinak to nešlo), čímž pěkně degraduje pohled na celý film.. Hodnocení 4* je jenom proto, že jsem snažil toho troubu v celém snímku ignorovat.. No občas to nebylo zrovna nejjednodušší, ale dalo se to:-) Každopádně postavy klaďase Kata a záporáka Chudnovského neměly chybu a nemohu opomenout hodně dobře vymazlený auto:-)