Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krimi

Recenze (1 865)

plakát

Nightlife: Na tahu (2020)

Docela obstojná komedie, která místy funguje skvěle, místy vůbec. Příběh jakž takž originální a hlavní postavy umí bavit, ale konec vyznívá trochu do ztracena.

Zhubni! (1996)

Docela slušně natočené béčko, které sice moc neděsí, ale obstojně baví.

plakát

Agent bez minulosti (2002)

Není to taková pecka, v jakou jsem doufal, ale slušný thriller určitě. Damonovi role sedla a filmu nejde upřít spád. Finále jsem ale čekal intenzivnější.

Kráska a zvíře (1991)

Klasika, která je milá, ale vyložená pecka to není. Oproti Pocahontas nebo Mulan slabší.

Great White (2021)

Great White je jeden z těch opravdu hodně slabých survival hororů o žralocích. Žraloka je tam pramálo, za to pitomých dialogů a nesmyslného chování až přespříliš. Ačkoliv se tu a tam zažehla jiskra napětí, filmu strašně často padal řetěz a vesměs nudil. Škoda.

plakát

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Za mě strašně slabé. Hlavní postava plochá a nudná, příběh rutinní. Snad jen kulisy rozděleného Německa za doby pádu Berlínské zdi jsou docela vkusně atmosférické. Ale jinak? Film o ničem.

Temná legenda (1998)

Slaboučký slasher, ve kterém nejsou zajímavé ani vraždy, ani vrah ani pointa. Atmosféra nula a postavy spíš protivné. Leto je jediný vcelku herecky důstojný.

Stáhni a zemřeš (2019)

Spíš dvě a půl, než za tři hvězdy. Docela zajímavý nápad je naprosto trestuhodně rozmělněn do sterilního uniformního hororu, bez náznaku napětí nebo atmosféry. Lekačky ještě jakž takž fungují, ale to není zrovna kdovíjaké umění. Škoda.

plakát

Láska přes internet (1998)

Pomalu plynoucí fajn rom-kom se sympatickým Hanksem. Ale tempo často povážlivě stagnuje. Hodně zachraňují newyorkské kulisy.