Kadetka Kelly (2002) (TV film)

Pane, je to chujovina, pane!

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Ani mi nepřišlo, že film trval tak dlouho. To se mi u filmů moc nestává. Famózní bylo snad skoro všechno od atmosféry, přes úchvatný záběry krajiny až po poslední bitku, při který už se mi díky množství zranění, které si oba aktéři působili, z útrob linulo jen sáhodlouhé ty voleeeeeeee :D

Strom života (2011)

Za mě jde film na věc až moc obšírně. Nedokážu si představit, že bych viděl tříhodinovou verzi.

Straight Outta Compton (2015)

Za celým filmem jsem viděl GTA. Pohyby, dialogy, prostředí. Kdo hrál San Andreas jistě chápe :)

Spása (2014)

Jo, tohle to by skutečně šlo! :) Hezky to kontrastuje se včera zhlédnutým Old Shatterhandem. Je totiž hezký, když se hlavní hrdina drží etickýho kodexu a slovo pomsta mu prostě nic neříká. Tím spíše pak člověk má takovej ten pocit tý naplněný světský spravedlnosti, když se uplatní ono oko za oko a Jon prostě gangstera chladnokrevně odpráskne a ještě to párkrát pojistí...! :D

Old Shatterhand (1964)

Jeden z prvních filmů mimo hlavní sérii. Přestože vím, že to není takové terno, chci je zvládnout časem všechny. V tomto kousku mne mile překvapilo hlavní hudební téma. Jen škoda, že jsem si jej nemohl vychutnat na konci. Mělo fakt šťávu!:)

Tátova volha (2018)

Pro mě milé překvapení v podobě nevulgarní komedie s krásnými záběry české krajiny.

Malý velký muž (1970) odpad!

Oh, nevím, jestli je to nějakým momentálním prázdninami znuděným citovým rozpoložením, každopádně mě ten film celou dobu štval. Neviděl jsem tam vlastně snad nic, co by se mi na tom líbilo, připadalo originální, či tak něco. Přijde mi blbý dát westernu z top dvacet (westernů) takové hodnocení avšak krom toho, že film nepřekvapil mě naštval některými svými prvky. Především jde o indiána gaye, to jsem fakt zíral, pak triosoulož v jednom stanu a konečně všechny "akční" scény, který se hodily spíše do komedie. Navíc vyprávění mi celkem připomínalo Foresta, ale toho už jsem viděl, takže taky žádný plus. Nějak mi to celý nesedlo.....

Ranhojič (2013)

Po delší době film z Německa a nutno podotknout, že jsem se opět nezklamal. Ano, FY, pane učiteli je trochu jinej žánr, každopádně tenhle snímek jen potvrzuje to, že Němci prostě umějí dodržet, co v anotaci naslibují. Od filmu jsem čekal, že mne seznámí s "úrovní" medicíny tady v Evropě za oněch časů a že prostě uvidím angažovanýho mladýho jak se snaží všemu porozumět atd atd... No a film dokonce předčil má očekávání. Super scénárie z GB a syrové výkony ať už pitevní, či operační :-))) Rozhodně tedy doporučuju všem lékařům, medikům a lidem se zájmem o lékařství... Už jenom pro uvědomění, kde jsme byli a kde jsme zaplať Pán Bůh teď... Trochu zamrzel jen americky ohranej a předvídatelnej konec... To však nijak nemění hodnocení.

Švadlena (2015)

Tomu říkám vkusná a nevulgární reklama na ženství! V dnešní době, kdy vážnost žen vcelku kolísá mi to přišlo fakt trefný. Takhle kdyby uměla vystupovat (a taky vypadat :o) ) každá ženská.... to si ani nedovedu představit ten šrumec. Paráda, tohle musí bejt za plnej počet!