RenataD

Renata Dudová

okres Kladno

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 6.3.2020  20:57

Hrůza a děs. Nejhorší díl, nesmyslný děj, scénky jako z grotesky, raději jsem to přepnula jinam. Nedalo se na to koukat.

• 26.12.2019  08:34
    Čertí brko (2018)

Hodně parodie, ale humor chyběl, spíše film pro dospělé, pokud porovnáme s pohádkou Princezna a půl království, potom nemohu hodnotit více. Dívají se na to skutečně hodnotící nebo jen hodnotí, že tam hraje Vetchý? Pro mě tedy dost velké zklamání.

• 25.12.2019  08:06

Vtipná pohádka s trochu rušivou hudbou. Stejně jako pohádka Korunní princ je tento pohádkový příběh plný skvělých herců a hlavně zde nikdo neječí a ani se nepitvoří. Viděl vůbec ten, kdo dál odpad, tuhle pohádku nebo jenom hodnotili štědrovečerní hostinu?

• 4.9.2019  06:46
    Složka 64 (2018)

Moc jsem se těšila, četla jsem všechny díly a viděla všechny filmy o oddělení Q. Nevadí vůbec, že se film nedrží děje z knihy. Možná, je film i lepší, což se stává málokdy. Závěr opět přináší drama, nechybí humor a možné se i Carl posune dál? Skvěle sehraná dvojice detektivů, které sekunduje zdatně Rose,

• 4.9.2019  06:36
    Sever - Pomáhat a chránit (E01) (epizoda) (2019)

První díl se mi vůbec nelíbil. Nebylo zde žádné napětí, žádná pořádná akce, herci prkenní, špatně vykreslené postavy, těžko uvěřitelné náhody i příběh. Jenom pořád vidíme tu severočeskou krajinu, už by asi měla být někde chráněná. Docela jsem se u toho nudila.

• 13.5.2019  06:48

Závěrečný díl vše zkazil. Už jsem čekala, kdy ta fraška skončí. Chyběl tomu náboj, jakoby odhalení vrahů vše pohřbilo. Neschopná policie, neschopný vrah a geniální vražedkyně, která dokáže sledovat oběť lépe než policie. Na zdravotní sestru jí je fakt škoda. Samozřejmě nesměl chybět Krobot, který "náhodou" pracuje na parkovišti, kam se dovezla mrtvola.

• 13.4.2019  16:54

V seriálu byly dva superdíly. Třetí díl o Hurvínkovi mě pobavil a i následující díl s předraženým nádobím hodnotím jako výborný. Ostatní díly mě ale neoslovily. Byly tak šílené, že jsem v tom marně hledala smysl.

• 6.3.2019  18:15

Možná je originální, když herci hrají sami sebe. Mě ale první díl příliš neoslovil. Zatím nehodnotím, i když jsem neshledala v tomto díle nic vtipného. Nemám ráda přehrávání a tady vlastně nic jiného nebylo.

• 3.2.2019  15:11
    Po čem muži touží (2018)

Nechápu ty kladné komentáře. To už i nekonečné seriály na Nově i Primě jsou zábavější. Nebyla tam snad žádná scéna, kde bych se zasmála. Také inspirace filmem "Velký" je zde dost vidět. Chlap umí dobře řídit, ale jako ženská už ne? Musí se malovat a chodit na vysokých podpacích? Proč? Už vůbec nechápu logiku ohledně změny v časopise Playboy. Určitě by si též každý vzal sekretářku, která každému vylije hrnek s kafem. U filmu "Slunce, seno, jahody" jsem se pobavila víc. Filmu nepomůže ani dobrý výkon Langmajera nebo Polívkové, protože scénář prostě nestojí za nic.

• 29.12.2018  20:16

Strnulé hlavní postavy, ale pohádka je pěkná. Lukáš Vaculík nedostal vůbec prostor. Líbila se mi kouzla i příběh, ale dialogy mohly být lepší a povedené triky.

• 29.12.2018  20:09
    Řachanda (2016)

Dle mého názoru horší než Kouzelník Žito. Dlouhé zbytečné pasáže ječících postav. Trochu i překombinované.

• 29.12.2018  19:14
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Nechápu to negativní hodnocení. Je to koukatelné a není horší než např. Princezna ze mlejna nebo Tři bratři. Občas stačí, aby ve filmu hrál oblíbený herec např. Vetchý a bývá film nadhodnocen.

• 4.3.2018  14:14
    Most - Série 4 (série) (2018)

Nesouhlasím, že osudy hrdinů snižují kvalitu seriálu. To by potom i knihy, kde je vždy v hlavní roli ten samý kriminalista jako to má Nesbo, Kepler, Adler Olsen a jiní autoři, nemohli mít kvalitní kriminální knihy. Ale tak tomu není. Nejde zde jen o kvalitní kriminální sérii, ale jedná se trochu o vylíčení charakteru hlavních hrdinů a já mám vždy radost, když se i hrdinové vyvijí, jako se v této sérii podařilo autorům Mostu u Ságy. Těžko říci, která série Mostu byla nejlepší. Teď jsem ale velmi smutná, že tato série skončila, protože si rozhodně nemyslím, že by tato série měla nižší kvalitu. Osobně se mi nejméně líbila druhá série.

• 4.3.2018  13:58
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Těším se na každý nový díl. Tento seriál se povedl. Dobře se zde vykreslují vztahy mezi lékaři i problémy pacientů. Některé příběhy pobaví, jiné dojmou. Ten, kdo dává odpad, by se měl alespoň na jeden díl podívat! Myslím, že dosahuje kvality Dr. House.

• 4.3.2018  13:49

Tento seriál mě baví, vždy se těším na další díl. Tento díl byl nejen zábavný, ale nepostrádal ani napětí.

• 4.3.2018  13:47
    Vzteklina (TV seriál) (2018)

Pro mě velké zklamání. Moc si nedovedu představit, že by někde nebyli psi očkovaní proti vzteklině. Důvod k vraždám mě taky nepřesvědčila a to provedení spíše ze žánru sci-fi. Vraha jsem odhadla někdy ve druhém díle a poslední díl byl pro mě téměř nekoukatelný.

• 4.3.2018  13:43
    Na doraz (2017)

Nedalo se na to dívat. Přetáčela jsem scény, kdy se neustále jezdilo autem. Policie nevyřešila nic. A zřejmě není ani zapotřebí, Halle Barry vše zvládne bez problémů sama.

• 12.11.2017  14:18

Nebylo to špatné, ale některé scény nebyly prostě to pravé ořechové.

• 5.11.2017  16:57

Každý týden čekám na sobotu, abych se večer mohla pobavit u Poldy. Matásek a Orozovič jsou bezva dvojka.

• 5.11.2017  16:54

Koho nedojme závěr?

• 5.11.2017  16:50

Moc hezký díl, který dojme

• 22.10.2017  20:30

U tohoto dílu jsem se asi pobavila nejvíc. Ani nevadí, že vraha odhalíte hned, jak ho uvidíte, Orozovič je komediální talent a zde se mi líbil i víc než Matásek.

• 17.10.2017  07:04

Pokud se mám dívat na soudce A.K. nebo na Modrý kód. Volím Primu. Myslím, že druhá série je mnohem lepší než první.

• 12.9.2017  07:24

Tento díl mě velmi zklamal, zbytečně dlouhý úvod k naplánované vraždě. Kdyby soudce A. K. odsuzoval Kramného nebo i jiné vrahy, kde jsou pochybnosti, všechny by osvobodil. Doufám, že moc takových soudců není.

• 12.9.2017  07:18

Druhá řada je horší než první a ukazuje to i tento díl. Připomíná mi to dost "Soudkyni Barbaru", chybí více detailů, proč byl daný člověk osvobozen a proč byl odsouzen. Zbytečně moc se plýtvá na soukromí advokáta. Nepřesvědčivé výkony herců.

• 2.4.2017  13:23
    Spravedlnost (TV seriál) (2017)

Kdyby toto dávala Nova nebo Prima, mělo by to 20 %. Já jsem od toho čekala o hodně více. Co to vlastně bylo krimi? Asi ne, protože hned v prvním díle mi došlo, kdo je vrah. Psychologický film - asi ano, ale dle mého názoru se hercům nepodařilo se dostatečně vžít do rolí. Ani Vetchý nebyl stoprocentní. Zbytečně se natočily tři díly, stačil jeden. Šlo čistě o to, kam až Vetchý zajde. Pro mě absolutně nepochopitelný a zbytečně zdlouhavý děj. Druhý děj byl úplně zbytečný. Také tam chybělo nějaká scéna, jak Vetchý přišel k penězum v kufru. Sice jsem to dokoukala, ale žádné mrazení, jaké někdy mám z dobrých filmů se nedostavilo. Strašně tomu chyběl lepší závěr.

• 2.4.2017  13:06

Hodně povedený díl. Škoda, že je předposlední, protože se mi seriál moc líbí. Není to klasická kriminálka, ale to mi nevadí. Přála bych si, aby se točili nové díly. Prosím, ale vyměnit psa. Nějakého, co umí opravdu hrát. U tohoto psa jsem poznala, že má "páničkuP podle toho, jak se choval ke Studénkové. Pes moc dobrý herec není.

• 2.4.2017  13:01

Nechápu, proč je to tak špatně hodnocené. Dívá se na to někdo? Mě se tento díl docela líbil. Asi bych sice přivítala méně akce, ale nemyslím si, že je to tak špatné.

• 2.4.2017  12:57
    Přístav - Série 4 (série) (2017)

Čím je víc řád, tím je seriál lepší. Bohužel, jakmile něco vysílá Prima nebo Nova, tak to má menší ohodnocení, než kdyby to dávala ČT. Každý díl mě pobaví. Čtvrtníček a Hrachovcová jsou bezvadná dvojka, ale ani Zounar ze Stankovou nejsou špatní a samozřejmě řadu gegu přidá i Klepl.. Moc se mi líbí, jak zde hraje Natálie Grossová. Je to prostě pohodovej seriál, který se povedl.

• 17.1.2017  07:08

Strachovi se daří a umí do pohádky dát humor i napětí. Byly asi zbytečné opakující se scény z jedničky. Zpívání Petronela, ale jinak hudba, zvuk, kamera - vše perfektní. Klidně bych šla na pohádku ještě jednou, protože ten zážitek stojí za to!

<< předchozí 1 2 3 4 5