RenataD

RenataD

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 4.3.2018  14:14
    Most - Série 4 (série) (2018)

Nesouhlasím, že osudy hrdinů snižují kvalitu seriálu. To by potom i knihy, kde je vždy v hlavní roli ten samý kriminalista jako to má Nesbo, Kepler, Adler Olsen a jiní autoři, nemohli mít kvalitní kriminální knihy. Ale tak tomu není. Nejde zde jen o kvalitní kriminální sérii, ale jedná se trochu o vylíčení charakteru hlavních hrdinů a já mám vždy radost, když se i hrdinové vyvijí, jako se v této sérii podařilo autorům Mostu u Ságy. Těžko říci, která série Mostu byla nejlepší. Teď jsem ale velmi smutná, že tato série skončila, protože si rozhodně nemyslím, že by tato série měla nižší kvalitu. Osobně se mi nejméně líbila druhá série.

• 4.3.2018  13:58
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Těším se na každý nový díl. Tento seriál se povedl. Dobře se zde vykreslují vztahy mezi lékaři i problémy pacientů. Některé příběhy pobaví, jiné dojmou. Ten, kdo dává odpad, by se měl alespoň na jeden díl podívat! Myslím, že dosahuje kvality Dr. House.

• 4.3.2018  13:49

Tento seriál mě baví, vždy se těším na další díl. Tento díl byl nejen zábavný, ale nepostrádal ani napětí.

• 4.3.2018  13:47
    Vzteklina (TV seriál) (2018)

Pro mě velké zklamání. Moc si nedovedu představit, že by někde nebyli psi očkovaní proti vzteklině. Důvod k vraždám mě taky nepřesvědčila a to provedení spíše ze žánru sci-fi. Vraha jsem odhadla někdy ve druhém díle a poslední díl byl pro mě téměř nekoukatelný.

• 4.3.2018  13:43
    Na doraz (2017)

Nedalo se na to dívat. Přetáčela jsem scény, kdy se neustále jezdilo autem. Policie nevyřešila nic. A zřejmě není ani zapotřebí, Halle Barry vše zvládne bez problémů sama.

• 12.11.2017  14:18

Nebylo to špatné, ale některé scény nebyly prostě to pravé ořechové.

• 5.11.2017  16:57

Každý týden čekám na sobotu, abych se večer mohla pobavit u Poldy. Matásek a Orozovič jsou bezva dvojka.

• 5.11.2017  16:54

Koho nedojme závěr?

• 5.11.2017  16:50

Moc hezký díl, který dojme

• 22.10.2017  20:30

U tohoto dílu jsem se asi pobavila nejvíc. Ani nevadí, že vraha odhalíte hned, jak ho uvidíte, Orozovič je komediální talent a zde se mi líbil i víc než Matásek.

• 17.10.2017  07:04

Pokud se mám dívat na soudce A.K. nebo na Modrý kód. Volím Primu. Myslím, že druhá série je mnohem lepší než první.

• 12.9.2017  07:24

Tento díl mě velmi zklamal, zbytečně dlouhý úvod k naplánované vraždě. Kdyby soudce A. K. odsuzoval Kramného nebo i jiné vrahy, kde jsou pochybnosti, všechny by osvobodil. Doufám, že moc takových soudců není.

• 12.9.2017  07:18

Druhá řada je horší než první a ukazuje to i tento díl. Připomíná mi to dost "Soudkyni Barbaru", chybí více detailů, proč byl daný člověk osvobozen a proč byl odsouzen. Zbytečně moc se plýtvá na soukromí advokáta. Nepřesvědčivé výkony herců.

• 2.4.2017  13:23
    Spravedlnost (TV seriál) (2017)

Kdyby toto dávala Nova nebo Prima, mělo by to 20 %. Já jsem od toho čekala o hodně více. Co to vlastně bylo krimi? Asi ne, protože hned v prvním díle mi došlo, kdo je vrah. Psychologický film - asi ano, ale dle mého názoru se hercům nepodařilo se dostatečně vžít do rolí. Ani Vetchý nebyl stoprocentní. Zbytečně se natočily tři díly, stačil jeden. Šlo čistě o to, kam až Vetchý zajde. Pro mě absolutně nepochopitelný a zbytečně zdlouhavý děj. Druhý děj byl úplně zbytečný. Také tam chybělo nějaká scéna, jak Vetchý přišel k penězum v kufru. Sice jsem to dokoukala, ale žádné mrazení, jaké někdy mám z dobrých filmů se nedostavilo. Strašně tomu chyběl lepší závěr.

• 2.4.2017  13:06

Hodně povedený díl. Škoda, že je předposlední, protože se mi seriál moc líbí. Není to klasická kriminálka, ale to mi nevadí. Přála bych si, aby se točili nové díly. Prosím, ale vyměnit psa. Nějakého, co umí opravdu hrát. U tohoto psa jsem poznala, že má "páničkuP podle toho, jak se choval ke Studénkové. Pes moc dobrý herec není.

• 2.4.2017  13:01

Nechápu, proč je to tak špatně hodnocené. Dívá se na to někdo? Mě se tento díl docela líbil. Asi bych sice přivítala méně akce, ale nemyslím si, že je to tak špatné.

• 2.4.2017  12:57
    Přístav - Série 4 (série) (2017)

Čím je víc řád, tím je seriál lepší. Bohužel, jakmile něco vysílá Prima nebo Nova, tak to má menší ohodnocení, než kdyby to dávala ČT. Každý díl mě pobaví. Čtvrtníček a Hrachovcová jsou bezvadná dvojka, ale ani Zounar ze Stankovou nejsou špatní a samozřejmě řadu gegu přidá i Klepl.. Moc se mi líbí, jak zde hraje Natálie Grossová. Je to prostě pohodovej seriál, který se povedl.

• 17.1.2017  07:08

Strachovi se daří a umí do pohádky dát humor i napětí. Byly asi zbytečné opakující se scény z jedničky. Zpívání Petronela, ale jinak hudba, zvuk, kamera - vše perfektní. Klidně bych šla na pohádku ještě jednou, protože ten zážitek stojí za to!

• 17.1.2017  07:02

Špatná kamera, špatný zvuk, špatní herci a příběh? Nesmysl. V tramvaji se sejdou revizoři, lupiči i kriminalisté. No není to trochu zvláštní? Zbytečně natažená scéna v tramvaji. Zbytečně vyhozené peníze a strávený čas. Určitě by "Kuře" bylo lepší.

• 6.3.2016  19:35
    Ohnivý kuře (TV seriál) (2016)

Příjemné překvapení. Seriál mě bavil. Vtipné, jenom měl u toho člověk hlad.

• 6.3.2016  12:03
    Labyrint (TV seriál) (2015)

Trošku moc překombinované. V hlavních rolích kromě Langmajera špatní herci. Závěrečné scény hodně nevěrohodné. V některých situacích velmi nevhodná hudba, která nezapadala do filmu.

• 21.2.2016  11:09
    V.I.P. vraždy (TV seriál) (2016)

Člověk se hodně nechá ovlivnit kritikou, proto se první díl nejprve nelíbil. Druhý díl byl ale nejen vtipný ale i napínavý. Byl i trochu smutný a hlavně mě vůbec nenapadlo, kdo by mohl být vrah. Znovu jsem se proto podívala na první díl a musím řídi, že tak hrozné to nebylo. Těším se na další díly.

• 27.12.2015  17:59

Kdo má rád psy, určitě viděl "Komisaře Rexe",. Ani tento pes se moc neliší od Rexe. Je často inteligentnější než jeho pán a není jen jeho přítelem ale dokáže mu pomoci v nebezpečných situacích. Němečtí ovčáci jsou krásní hlídači, kteří milují svého pána, a proto se mi tento příběh moc líbil. Už tolik nezáleží na tom, jestli pes může dokázat, co příběh ukazuje.

• 27.12.2015  17:48
    Svatojánský věneček (TV film) (2015)

Pohádka přináší spoustu vtipných gagů. Do hlavní role bych obsadila jiného herce např. Lukáše Příkazského. Dle mého názoru se s rolí "kuchaře-plavce" Mádl zase tak dobře nepopral. Nejvíce se mi líbil Ivan Trojan - "Talián", ale i Pavel Liška jako zlý nápadník nezklamal. Ostatní vynikající herci nedostali takovou příležitost, což je škoda.

• 27.12.2015  17:32
    Korunní princ (TV film) (2015)

Pohádka se mi moc líbila. Nechyběl zde humor ani napětí. Především dvojice Hádek - Kříž mě často pobavila. I hudba pěkně dokreslovala děj, krásná příroda také umocnila romantiku této pohádky. Dokonce ani triky nepůsobily směsně. Hlavně změna sluhy prince, když vešel do zapovězeného lesa, trošku i vyděsila. Dle mého názoru jedna z nejlepších pohádek posledních let.

• 17.11.2015  20:21
    Vražda - Série 3 (série) (2012)

Opět nutí k zamyšlení, o lidech, co dělají chyby. I když bojujete za pravdu, jak dlouho vám to vydrží? Seriál, kde každá scéna je důležitá, vše propracované do detailu, hlavně pak charaktery postav. Opět se ukazuje, že cesta za pravdou není snadná a ne všichni dokážou jít neúprosně dál po této cestě. Někdo z cesty uhne, jiný si jí chce zkrátit....Pocítila jsem strašný vztek a pořád musím myslet na to, jak je někdy těžké přiznat si pravdu a udělat správnou věc.

• 7.11.2015  18:50
    Most (TV seriál) (2011)

Výborný kriminální seriál, který vás pohltí. Je to hlavně díky dobrému vyobrazené postav. Martin mi byl sympatický od první chvíle, i když je to člověk s mnoha chybami. Na Ságu si musí člověk zvyknout. Seriál neustále zvyšuje napětí, který vyvrcholí v první řadě posledním dílem. Druhá řada mě tolik nepohltila, ale opět závěr každého donutí k přemýšlení, jak by se zachoval on.

• 7.11.2015  18:39
    Spectre (2015)

Song k filmu se mi vůbec nelíbil, dost utahané, zbytečné dějové linky, které filmu nic nedávají. Perfektní kamera, výborné akční scény, britský humor a krásná auta.. Pobavil hlavně Q, který sice nemá nóblosu toho předchozího, ale konečně ukázal, že se s ním musí počítat.

• 7.11.2015  18:30

Zajímavý příběh o dvou bratrech z né zrovna dobrých poměrů. Perfektně vykreslené postavy, černý humor. Prušinovský má opravdu talent psát o současné době a nerýpat se v minulosti jako jiní autoři.

• 7.11.2015  18:25

Milá pohádka. Sice Bohdanka by mohla být mladší, ale svého úkolu se zhostila dobře. Lukáš Příkazský rozhodně nezklamal. V pohádce nechybí humor ani chvíle napětí. Film měl jenom trošku useknutý závěr, jinak moc hezká pohádka.

<< předchozí 1 2 3 4 5