• Pohádka

Spravedlnost (2017) (seriál)

Kdyby toto dávala Nova nebo Prima, mělo by to 20 %. Já jsem od toho čekala o hodně více. Co to vlastně bylo krimi? Asi ne, protože hned v prvním díle mi došlo, kdo je vrah. Psychologický film - asi ano, ale dle mého názoru se hercům nepodařilo se dostatečně vžít do rolí. Ani Vetchý nebyl stoprocentní. Zbytečně se natočily tři díly, stačil jeden. Šlo čistě o to, kam až Vetchý zajde. Pro mě absolutně nepochopitelný a zbytečně zdlouhavý děj. Druhý děj byl úplně zbytečný. Také tam chybělo nějaká scéna, jak Vetchý přišel k penězum v kufru. Sice jsem to dokoukala, ale žádné mrazení, jaké někdy mám z dobrých filmů se nedostavilo. Strašně tomu chyběl lepší závěr.

Temný Kraj - Zjevení (2017) (epizoda)

Hodně povedený díl. Škoda, že je předposlední, protože se mi seriál moc líbí. Není to klasická kriminálka, ale to mi nevadí. Přála bych si, aby se točili nové díly. Prosím, ale vyměnit psa. Nějakého, co umí opravdu hrát. U tohoto psa jsem poznala, že má "páničkuP podle toho, jak se choval ke Studénkové. Pes moc dobrý herec není.

Modrý kód - Zabitá příležitost (2017) (epizoda)

Nechápu, proč je to tak špatně hodnocené. Dívá se na to někdo? Mě se tento díl docela líbil. Asi bych sice přivítala méně akce, ale nemyslím si, že je to tak špatné.

Přístav - Série 4 (2017) (série)

Čím je víc řád, tím je seriál lepší. Bohužel, jakmile něco vysílá Prima nebo Nova, tak to má menší ohodnocení, než kdyby to dávala ČT. Každý díl mě pobaví. Čtvrtníček a Hrachovcová jsou bezvadná dvojka, ale ani Zounar ze Stankovou nejsou špatní a samozřejmě řadu gegu přidá i Klepl.. Moc se mi líbí, jak zde hraje Natálie Grossová. Je to prostě pohodovej seriál, který se povedl.

Anděl Páně 2 (2016)

Strachovi se daří a umí do pohádky dát humor i napětí. Byly asi zbytečné opakující se scény z jedničky. Zpívání Petronela, ale jinak hudba, zvuk, kamera - vše perfektní. Klidně bych šla na pohádku ještě jednou, protože ten zážitek stojí za to!

Specialisté - Útěk podle jízdního řádu (2017) (epizoda) odpad!

Špatná kamera, špatný zvuk, špatní herci a příběh? Nesmysl. V tramvaji se sejdou revizoři, lupiči i kriminalisté. No není to trochu zvláštní? Zbytečně natažená scéna v tramvaji. Zbytečně vyhozené peníze a strávený čas. Určitě by "Kuře" bylo lepší.

Ohnivý kuře (2016) (seriál)

Příjemné překvapení. Seriál mě bavil. Vtipné, jenom měl u toho člověk hlad.

Labyrint (2015) (seriál)

Trošku moc překombinované. V hlavních rolích kromě Langmajera špatní herci. Závěrečné scény hodně nevěrohodné. V některých situacích velmi nevhodná hudba, která nezapadala do filmu.

V.I.P. vraždy (2016) (seriál)

Člověk se hodně nechá ovlivnit kritikou, proto se první díl nejprve nelíbil. Druhý díl byl ale nejen vtipný ale i napínavý. Byl i trochu smutný a hlavně mě vůbec nenapadlo, kdo by mohl být vrah. Znovu jsem se proto podívala na první díl a musím řídi, že tak hrozné to nebylo. Těším se na další díly.

K-9, můj přítel se studeným čumákem (1989)

Kdo má rád psy, určitě viděl "Komisaře Rexe",. Ani tento pes se moc neliší od Rexe. Je často inteligentnější než jeho pán a není jen jeho přítelem ale dokáže mu pomoci v nebezpečných situacích. Němečtí ovčáci jsou krásní hlídači, kteří milují svého pána, a proto se mi tento příběh moc líbil. Už tolik nezáleží na tom, jestli pes může dokázat, co příběh ukazuje.