Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Krimi
  • Akční
  • Dokumentární

Recenze (57)

plakát

Odznak Vysočina - Mrtvá ze mlýna (2023) (epizoda) odpad!

Hovadina od začátku do konce. Tupé motivace a jednání postav mě opravdu ubíjelo. Jeden podezřelí se nechá bezdůvodně věznit, druhý pod pohružkou rozorání záhonu raději kápne božskou. Opravdu tohle někoho baví? Naprosto iracionální sled událostí a chování většiny postav.

plakát

Případy 1. oddělení - Tramvaj (2022) (epizoda) 

Už po první epizodě série jsem si říkal, že to nemůže být lepší. Epizoda 7 a každý nový díl zatím posouvá laťku výš a výš. Neskutečná práce!

plakát

Síla psa (2021) 

Silný a emotivní příběh. Skvělý vizuál. Často povrchní dialogy zavdávají tomu si myslet, že všichni hrdinové jsou nějací psychopati a dříve nebo později jeden druhého povraždí. Zároveň to však dává prostor k tomu abychom připustili uzdu fantazii a spoustu skutečností si domýšleli a to mě vlastně moc bavilo!

plakát

Hra na oliheň - Kganbu (2021) (epizoda) 

Skvěle natočená epizoda, ale naprosto naivní chování Aliho kazí celý prožitek.

plakát

Sexuální výchova (2019) (seriál) 

Seriál naprosto skvostným způsobem otevírá témata o kterých je třeba mluvit a zároveň tak bezpochyby pomáhá řadě lidí, kteří se stále hledají. Otevírá dlouho tabuizovaná témata a poutavou formou přivádí diváka k toleranci a respektu. Na první pohled se seriál možná může zdár příliš pubertální, opak je však pravdou. Nahlédnutí do zákulisí nejrůznějších typů vztahů přivádí člověka k zamyšlení, ze kterého nevychází nic jiného než “láska je láska.” Bravurně napsáno, skvělí neokoukaní herci, perfektní hudba.

plakát

Poslední aristokratka (2019) 

Knihu jsem sice nečetl, ale jestli je trhák, tak film jím rozhodně nebude. Dvě hodiny úmorné nudy. Plné nevtipných vtipů. Bez špetky zábavy. Nebýt Čermáka, ani bych to nedokoukal. Jedna hvězda za tu větev s nácky a Nárožného:)

plakát

Černí baroni (1992) 

Komunisti prostě byli a jsou vypatlaný debilní svině. Kdy jindy si to připomínat než na Silvestra s rodinou. Prdel jak cyp. Skvost. Nikdy víc.

plakát

Šarlatán (2020) 

Skvělý Trojan a ještě skvělejší trojan:)). Komunisti jsou svině a každý jeden z nich by tenhle film měl vidět. Emotivně natočeno, za mě super.