Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
6 fanoušků
/ 1 bod
mike20
michal vandrovec
Nymburk, Středočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Horor
Krimi
film
seriál
pořad
TV film
amatérský film
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Ctihodný občan
(2009)
Con Air
(1997)
Den poté
(2004)
Forrest Gump
(1994)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Od soumraku do úsvitu
(1996)
Rychle a zběsile
(2001)
Equalizer
(2014)
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
Sunshine
(2007)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(6)
Matli
W_O_R_M
Seno007
Petty10
tereza.h
Jamall_czech