Hra o trůny - Železný trůn (2019) (epizoda)

Ani neviem ako mám opísať svoje pocity z konca seriálu. Sklamanie, smútok, hnev? Zo strany tvorcov nezvládnuté ukončenia príbehových liniek hlavných hrdinov tohto seriálu. Čo budovali 7 sérií dokázali zničiť v priebehu jednej. Dany, Jon, Tyrion???? Králom sa stane jedna z najzbytočnejších postáv celého seriálu? Fakt nemám slov. Keby to radšej celé vyhral Night king bol by som oveľa oveľa spokojnejší. Takto za mňa obrovské sklamanie.

Trhlina (2019)

Knihu som nečítal takže môžem hodnotiť iba na základe filmu. Atmosféru filmu zvládli tvorcovia na výbornú aj keď mám isté podozrenie, že čerpali námet z filmu Blair witch. Čo sa však týka reálnosti príbehu a celkovej pointy tak ostali pre mňa dosť za očakávaniami. Jasný priemer 5/10

Hra o trůny - Deště Kastameru (2013) (epizoda)

Kamarátka, ktorá to začala sledovať skôr než ja ma varovalo aby som si nezvykol na žiadnu z postáv a mal si dávať pozor na scény typu tu je veľa hlavných postáv tu sa nič zlé nemôže stať. Teraz už chápem o čom rozprávala

Texaský masakr motorovou pilou (2003) odpad!

Jednoznačne odpad za to, že sa snažia nalákať ludí na neuveriteľný príbeh, ktorý je inšpirovaný akože skutočnými udalosťami a pritom je to všetko len výplod režisérovej fantázie. Film je priemerný a preto jediný spôsob ako získať divákov bolo nechutné klamstvo o pravdivosti tohto príbehu. FUJ.

Courage the Cowardly Dog (1999) (seriál)

Ako malý chlapec som tento animák miloval a sledoval každú časť aj napriek tomu, že som im vôbec nerozumel. Teraz je však moja úroveň angličtiny na lepšej úrovni a preto som sa rozhodol pozreť znova každú časť aby som aj pochopil o čom vlastne tie časti boli. A musím uznať aj napriek tomu, že už nie som dieťa stále ma tento seriál baví a určite si pozriem všetky časti a zaspomínam tak trocha aj na detské časy. Na moje prekvapenie si dokonca pamätám väčšinu častí aj ked je to už pekných pár rokov odkedy som ho sledoval ako dieťa. Za mňa jednoznačne plný počet hviezdičiek.

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

Určite slušné pokračovanie tejto veľmi zábavnej komédie. Jednotka bola fantastická a humorná a dvojka taktiež veľmi humorná takže vôbec nesklamala práve naopak veľmi pobavila. Prvých približne 15 minút je slabších ale potom sa to rozbehne a zábava je až do konca. Kto videl prvú časť a zabavil sa, musí vidieť aj časť druhú. P.s. : pre mňa jednoznačne najlepšia scéna pri čítaní sms od rodičov tureckej krásky. Pri nej mi od smiechu až vyšli slzičky.

Scary Movie 3 (2003)

Jednoznačne najlepšia časť zo všetkých. Filozofické úvahy o myšiach a krysiach alebo o prebudení sa mŕtvy nemali ani najmenšiu chybu. Neskutočne sa pri nich nasmejete a v mojom prípade aj budete opakovať v škole s kamarátmi po celé dni až týždne.

Ohnivé tornádo (2015) (TV film)

Z môjho pohľadu je to taká blbosť až ma to bavilo. Odporúčam tento film pre ľudí, ktorí sa dokážu naň pozerať z tej humornej stránky ako ja. Efekty musel robiť neskutočný ale neskutočný amatér a som za to vlastne aj rád lebo som sa pri nich neskutočne pobavil. Za mňa plný počet hviezdičiek :D