• Fantasy

Ad Astra (2019)

Jedno z nejlepších Sci-fi co jsem za poslední dobu viděl. Brad Pitt je skvělý a příběh také. 5*

Agent bez minulosti (2002)

Zas tak akční, jak všichni píšou to nebylo. Což je dobře. Bylo to tak příjemně akční. Tak akorát na takový film.

Alfa (2018)

Průměrný film, který celý svůj děj prozradí v traileru

Beďarová doktorka (2018) (seriál) odpad!

To už si musí TLC dělat z lidí prdel, jinak to není možné

Bella (2006) odpad!

Bella je jeden z nejnudnějších filmů co sem kdy viděl. Jediný v podstatě zábavný moment bylo, když ten chlap co vypadá jako bezdomovec srazil tu holku.

Bodyguard (2018) (seriál)

Po vydařeném atentátu se to opravdu rozjelo... paráda.

Dannyho parťáci (2001)

Rozhodně Ten NEJLEPŠÍ komediální heist movie. A ne jen to. Jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl. Takhle dlouho jsem se u filmu nebavil. Ano, ale proletěl jako by nic. A to nevím jestli je dobře nebo špatně.

Dannyho parťáci 2 (2004)

Nejhorší díl této trilogie. Přesto 4*. Nemá kvalitou jak na jedničku, tak ani na trojku. Může za to ten fakt, že je děj moc překombinovaný a složitý. Také to, že v tomto filmu je nejméně zajímavá hlavní loupež z celé trilogie.

Dannyho parťáci 3 (2007)

Velmi příjemné zakončení této trilogie. Tento díl sice jel na takovou vážnější notu než jednička a dvojka, ale i tak si držel humor. Dle mě v tomto díle byla nejzajímavějších hlavní loupež trilogie. U všech sem cítil ten pocit napětí (u dvojky nejméně), ale tady... Tady nejvíce. I přesto je ale jednička pro mě nejlepší díl trilogie.

Divošky (2013) (pořad) odpad!

Každej kurva umí stáhnout videa z YouTube a dát je do rádoby vtipného pořadu. Tohle nepatří do televize. Ještě horší je použití dalších rádoby vtipných momentů z Krejzových...