• Životopisný

Ochránce - Ahoj tati (2021) (epizoda)

Když si čtu tady ty soucítící recenze, tak nechápu, kdo vychovává ty debily, kteří šikanují, nechápou, jsou agresivní, atd.? Žeby doma nikdo nebyl prorokem anebo cizímu se tak lehce radí ????

Pečie celé Slovensko (2021) (pořad)

V nedeľu večer som mala v pláne pozerať Ochránce. Aj som začla, ale po pár dieloch tohoto seriálu som prepla na reláciu o pečení a prvý krát v živote sledujem gastronomickú reláciu, ktorá ma baví!!!

Dnes naposled (1958)

Takový skvost a úplně zapadaný prachem!!!! Je to škoda, měli by to dávat občas v TV místo Chalupářů, ty už každý viděl aspoň 10x

Osada - Epizoda 2 (2021) (epizoda)

Není to tak špatné a Eva Leinweberová pro mně neznámá, tady nejlepší a přesvědčivá!!!

Ochránce - Slabý kus (2021) (epizoda)

Jako mnohokrát, nechápu zdejší vysoké hodnocení. Námět dobrý, ale zcela nedotažené, nepřesvědčivé a hlavně Vaculík prkenný a neuvěřitelný. Velké zklamání

Dobrá Voda (1982) (seriál)

S ohledem na příliš slabé hodnocení ostatních, dávám 5, jinak by to bylo za 4*. Skvělý scénář, skvělý Haničinec, Kemr, Mrkvička, Dlouhý. Nádherná atmosféra, uvěřitelné rozhovory a moc zajímavé prostředí koní a dostihů. S dnešním brakem neporovnatelné.

Barry Lyndon (1975)

Nudná blbina o ničem. Zbytečně vyhozené peníze na dokonalé kostýmy, dokonalou výpravu, pokud je příběh tak plytký, že by stačilo patnáct minut jednoaktovky, tak není o čem.... 95% lidí hodnotí stylem: MISTR KUBRICK

Božena - Epizoda 3 (2021) (epizoda)

Současně sleduju Sňatky z rozumu -černobílý seriál z r. 1968 a Boženu. Neporovnatelné. Kolik souloží musely aktéři zahrát a stejně žádná atmosféra, jen nějaký příběh egoistické matky 4 dětí, která myslí jen na sebe. Nevěřím tomu příběhu nic - citově prázdné, jen spousta prázdných keců o tom, jaká je Božena velká spisovatelka. SŇatky z rozumu jsou proti tomu jako nebe a dudy.- mezi herci to jiskří i bez postelových scén tak, že člověku běhá mráz po zádech a nepotřebuje se stydět za Božku coby poběhlici

Božena - Epizoda 2 (2021) (epizoda)

Božena Němcová opřená o zeď při souloži - tak to budou mokré sny paní režisérky. Tahle česká telenovela se pani režisérce opravdu vyvedla!!!!

Ottilie von Faber-Castell – Eine mutige Frau (2019) (TV film)

Film bol naozaj dobrý, skvelé herecké výkony, námet i scénar. Ale sympatie vo mne táto ženská rozhodne nevzbudila. Šľapala po ľudských citoch celkom bezostyšne a svoje záujmy povýšila nad všetko. Mala milujúceho a chápavého manžela - čo by iné za to dali- ona však celkom chladnokrvne bojovala proti nemu, deťom, rodine, proste proti všetkým. Taký chlap v sukni. Takíto ľudia - jedno či ženy alebo chlapi -vždy prídu ku šťastiu, ale za cenu obrovského utrpenia ostatných.

Časové pásmo bylo změněno