Letíme (2017)

pár ftípků docela ušlo, jinak rutina animáč.

Rytíři nebes (2006)

Film samotnej stojí za starou belu, ale Fokker Dr.1, je moje srcovka, takže dám za každý křídlo 1. hvězdu. Mno a jednu za Honzu Renka.

Žraločí tornádo 6 (2018) (TV film)

Tak tu máme poslední žralokonádo, které si bere zase na paškál milion57. filmů počínaje Návratem do budouctnosti, přes průřez amerických filmů od roku 1918. Kdo ty jejich filmy pro pamětníky nemá nalítaný, nezasměje se a dá filmu odpad. Já byl spokojenej a vstřebal hromadu těch šíleností, nicméně budu muset udět ještě minimálně jeden či dva maratony všech dílů, abych vstřebal více vtípků :) 79%

Predátor: Evoluce (2018)

Na tohle jsem se fuckt těšil a to jsem neměl. Škoda že tam Black nacpal toho retarda a rodinný citečky. Akce nepřehledná, trhaná roztřepaná kamera. Pár vtípků se dalo a jako jednohubka na jedno podívání to ušlo. 57%.

Nepříčetná (2018)

Tak čekal jsem trošku více psycho, ale což, ať nežeru 57%

Debbie a její parťačky (2018)

Sádra a její feministicky multirasové parťačky, je další násilně spitvořený rýmejk Sinatrovi klasiky Předpokládám že další díl bude věnovaný čistě jen gájům a vazbičkám, naslédující roztomilou verzi pro transexuály, nekrofily, zoofily a jiné sexuální menšiny. Film nepřináší nic nového a není ani nijak zábavný. Bohužel i přes obsazení Sádry, Rybany, Šárky, Kačky, Anči A Helči. Hooodně slabá téměř odpadová 1.hvězdička 5,7%

Batman Ninja (2018)

Vcelku vydařená parodie na Avokáda pohádky s velkýma robotama a ješterkama.