Basket Case 3 (1991)

tak tohle už byla vyloženě komedie. Jednu navrch, za nádhernou šerifovu dcérenku a její choutky :) Pěkné 3. hvězdišky.

Dokonalý šéf (2015)

Taková oddychovka. Dám 3. bo si o to celou dobu Bradla kůpr říkal.

V pasti (2016)

Naomi nám zraje jako víno, vypadá furt stejně nádherně. Film je opět po 57000000. omleté klišé, žádné překvápko se nekoná, ani žádný bubu efekt. Jen koukám že do holyvůdu, prorazila i Zuzka Bydžovská a hraje tam 17.leté kluky. Nebejt komplet nahé Naomi, dal bych odpad, takhle nadhodnotím 3. hvězdama.

Vykradač hrobů (1986)

Škoda, začátek sliboval svižné dobrodružnohororové béčko. Pak se ale film dost vleče, sice je vhodně vyplněný kozenama, ale to stačí tak na slabší 3.

Diktátor (1940)

Věřím že ve své době, to musela bejt suprová pecka. Škoda že je ten film tak utahaný, jedna vtipná scénka a následuje dlouhá nudná pasaž. Takhle se to opakuje celej film. Prospělo by rychlejší tempo a o půl hodiny zkrátit. Slušné 3. za pár opravdu výborných gagů, vtípků a narážek.

Lekce umírání (2007)

Mno tak žádná sláva, čekal jsem těch úmrtí víc, hlavně brutálnějších a krvavějších. Ani moje oblíbaná Jamie, neukázala vodního hlodavce, či nutrie v kotcích. Ale ten červenej latexovej obleček jí slušel. Závěr mi přišel jako s teen seriálu, typu Buffy klátička upírů. Slabé 3.

Crash (1996)

Ujetý je to teda řádně, pane Cronenberg. Nicméně je to strašně utahaný a nudný. Ještě že nám Debča Ungerová aspoň ukázala kozy a vodního hlodavce. Tak dám tři.

Phantasm V: Ravager (2016)

Tahle série pro mě nikdy moc kultem nebyla, ale rád jsem ji zkouknul. Jednu hvězdu dávám navíc za konec s kompletní partou. Jinak je to teda těžká nuda a šíleně se to vleče. RIP Angus Scrimm

Dude Bro Party Massacre III (2015)

Ne moc vydařená parodie na pátek 13 a spol. Humor je hodně suchej a né každýmu sedne. Nicméně pár vtípků je celkem povedených,tak jsem se párkrát zasmál. Mohlo to bejt o fous kratší, bylo by to stravitelnější. Pěkné 3.