• Thriller

Černá listina - Výběrčí dluhů (č. 46) (2017) (epizoda)

Doufala jsem, že Elizabeth také skončí v sudu a seriál se tím pozvedne o několik procent. Asi ani nechci vědět, jakým způsobem se  Megan Boone dostala k hlavní roli v jinak skvěle obsazeném seriálu. A osobně ani nemohu hodnotit vyšší známkou, protože neustálé přehlížení jakékoliv logiky v akcích i mimo ně, je nad mé síly.

Černá listina - Requiem (2017) (epizoda)

No a pak to má mít Kaplan v hlavě v pořád ku, když ji má jak řešeto. :)))

Černá listina - Gaia (č. 81) (2016) (epizoda)

Tentokrát se chovali všichni jako amatérští pitomci. To se prostě nedá přehlížet. Jako jediná upřímně a racionálně vystupuje  Mozhan Marnò, navíc je to skvělá herečka. Liz i Tom postrádají byť jen náznak sebereflexe a především intelektu, Ressler je vypláchnutý robotický monstrum, Cooper to se svou bodrostí skutečně přehrává, Aram je psychicky narušený muslimský ajťák, který by u FBI mohl leda splachovat záchody a Raymond už zcela ztratil svůj originální šarm sarkastického  kriminálníka i své bezhraniční schopnosti. Nikdo ničemu a nikomu nevelí.

Černá listina - Mato (č. 66) (2016) (epizoda)

Spoiler Pokud v utajovaných sekcích FBI pracují "odbornice" typu Elizabeth, které úmyslně  sejmou letadlo, ve kterém sedí, lecos se tím vysvětluje.

Černá listina - Série 3 (2015) (série)

Tahle série byla  výrazně slabší než předchozí a zhruba v polovině propadla do nudného stereotypu a hrozil totální rozpad celkové linie. Megan nám poněkud nakynula a vypadala jak pašík na porážku a tím nemám na mysli její těhotenství. Velké zklamání ale nastalo na závěr. Telenovely nesnáším. V příbuzenských vztazích jsem se přestala orientovat od chvíle, kdy se objevil záhadný děda, mrtvá matka, nová živá matka, ztracený syn, nový otec a zdá se, že všichni jsou příbuzní. SPOILER Dokonce ze pozapomnělo, že Liz svého otce jako dítě zastřelila, pamatuje si to a přesto se dál hledá další tatínek.  Navíc laciné oživování mrtvých se stalo pravidelnou součástí téhle série, napočítala jsem 4. Za mě je 23.  epizoda naprostý odpad.

Černá listina - Alexander Kirk (č. 14): Závěr (2016) (epizoda) odpad!

Velké zklamání. Telenovely nesnáším. V příbuzenských vztazích jsem se přestala orientovat od chvíle, kdy se objevil záhadný děda, mrtvá matka, ztracený syn a vstávání z mrtvých se stalo pravidelnou součástí téhle série. Odpad.