• Thriller

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

Naprosto všechno už zde bylo zkonstatováno. Seriál je dokonalý po všech stránkách, i když se hnidopiši snaží najít alespoň nějakou tu vadu. Takže jen dodám, že pro mě je králem seriálu Paul Anderson.

Vikingové: Valhalla (2022) (seriál)

Černého jarla neodpustím a celý seriál je tímto zralý na "odpad" už od první epizody. Ale to bych se už na Netflixu nemohla dívat na nic. Mimochodem....pěkný svině byli ti křesťané.

Julia - Crêpes Suzette (2022) (epizoda)

Pravděpodobně nejpříšernější epizoda, kde se všichni chichotají jak mamlasové ve varieté z 50. let pro gaye a lesby.

Julia - Coq Au Vin (2022) (epizoda)

Strašná nuda. Nerozumím zdejšímu hodnocení. Fakt ne.

Perfektní matka (2021) (seriál)

Dá se to. Má to překvapivé zvraty a je zde krásně vykreslená práce dobrovolnic s nelegálními uprchlíky.

Mozaika lží (2022) (seriál)

Začalo to tak slušně a pak se z toho stal takový nudný guláš, že byl problém seriál dokoukat. Vypatlanost Andy a kobylý ksicht Toni Collette tomu také moc neprospívají. Točit druhou sérii mi přijde jako vyhodit pár milionů z okna.

Zakletý v čase - Epizoda 1 (2022) (epizoda)

Snad by spíš odpovídalo: rodinná komedie nebo romantická pohádka. V každém případě je to nuda.

Tichá dohoda - Epizoda 1 (2021) (epizoda)

Hodně  zajímavý rozjezd. Možná jsem malicherná, ale dojem mi zkazil neandrtálský zjev strážníka, který je celý ochlupený, neupravený a budí dojem orangutana, který se ještě s nestačil seznámit s koupelnou. Netuším proč ho takhle degradovali.

Tokyo Vice (2022) (seriál)

Celý mě to zajímalo asi jako Japonku, které pustíte Slunce, seno a pár facek. I tam bylo víc akčních scén.

Životní trefa (2022)

Tohle je tak strašně obehraný, že jsem to viděla snad stokrát. A Zagarovo zpracování nepřináší absolutně nic, ale fakt ani,co by se za nehet vešlo, nového. Strašný. A výběr Sandlerovy rodinky už je jen třešničkou na dortu.