• Thriller

Černá listina - Protean (č. 36) (2021) (epizoda)

Tak tenhle nájemný vrah by byl drahý i zadarmo. :))) Ale tvůrci to fakt myslí vážně. A morálně i inteligenčně zdevastovaná jednotka agentů se stále nazývá FBI :)))

Černá listina - Ruský uzel (2021) (epizoda) odpad!

Tohle je už zcela mimo jakoukoliv realitu. Nikomu v FBI nevadí, že za Lízou zůstávají haldy mrtvol nevinných lidí, pořád je to kámoška? A Dembe má stále na zádech přilepenou štěnici nebo ji někde ztratil? To se asi už nedozvíme. Scénář je šílený, autoři zešíleli a já navíc nemám ráda filmy o smyslů zbavených hysterkách, kterým všechno projde. Ne, fakt to není dobrý seriál, velmi slabé béčko. No, ani to ne. Pomalu se dostáváme na samé dno.

Černá listina - Misère (2021) (epizoda) odpad!

Odporné monstrum je zpátky a celá epizoda je splácaná z epizod předchozích. A ještě mizerně. Tohle byl zlý sen, nevím, na čem tvůrci jedou.

Černá listina - Dr. Laken Perillosová (č. 70) (2021) (epizoda)

SPOILER: Ano, transku jsem velmi postrádala. Reddington už není schopen pořádné akce, jakými okouzloval v prvních sériích. Kde má svoje lidi, svůj tým, zázemí, sílu, inteligenci a nekompromisnost? Přibývají podivné existence, je to celé blátivé, zmatečné a snad nejhorší je ten neustálý pláč nad Líziným osudem, přestože vraždí i agenty FBI. Cooper je zralý na důchod, Aram na zbavení svéprávnosti a Ressler na kulku do hlavy. Scénář prostě stojí za hovno, je děravý, plný rozporů a nerespektuje absolutně žádná pravidla.

Černá listina - Agentura Wellstone (č. 127) (2021) (epizoda)

Elizabeth měla zmizet, lépe řečeno tu roli měl dostat někdo úplně jiný, asi tak před sedmi sériemi a mohl to být fajn seriál. Ale psala jsem to od začátku a teď už jsem tak otrávená, že se moje hodnocení jejím zmizením asi moc nezmění, protože jakákoliv zmínka či vyřčení jejího jména a neustálé truchlení nad jejím osudem, mi způsobuje nauzea.

Černá listina - Roanoke (č. 139) (2020) (epizoda)

Stále to samé dokola, stejné žvásty. Motáme se v kruhu, který už dlouho nudí. Schizofrenní Elizabeth stále stejně blbá a otravná.

Černá listina - Série 8 (2020) (série)

Nečekala jsem žádné odpovědi, protože je jasné, že je nemají ani tvůrci. První dvě řady byly brutální, velmi akční, šokující, překvapující, měly drive. Red byl nekompromisní tvrďák a frajer s nekonečným zázemím, které nás okouzlovalo. Postupně to všechno sklouzlo do jakési jednotvárnosti, ubrečených výlevů agentů a uhlazenosti. Z Reddingtona se stal bodrý užvaněný strýček bez zázemí, bez vlivu a z Demba pak moralizující pánbíčkář. Interiér se smrsknul na sklep FBI a jakýsi sklad kastrólů, kde sídlil Red a kde se odehrávaly veškeré dialogy a komunikace. Následně všem agentům klesne IQ zhruba na úroveň lahve od okurek a začnou se chovat jako po lobotomii. Díky několika posledním epizodám, to je po návratu pološílené Boone, nabere seriál směr k samému dnu, kterého také úspěšně dosáhne.

Černá listina - Série 7 (2019) (série)

Nezaregistrovala jsem podobnou covidovou taškařici u žádného jiného seriálu v roce 2019, jakou předvedl tým tady.  Posledním dílem, dá-li se to tak nazvat,  se stejně nevyřešilo vůbec nic. Hodnotit celou sérii už nebudu, všechno je u jednotlivých epizod. V každém případě je tahle slátanina, plná těžko stravitelných faux pas ve scénáři a mizerných hereckých výkonů, nepochopitelně nadhodnocena.