• Thriller

Kolonie Dignidad (2019) (seriál)

Opravdu je to zbytečně rozvleklé a přitom paradoxně plné nelogických zkratek, které vůbec nedávají smysl. Nicméně mě děj vtáhl asi po čtyřech epizodách. Mělo to napětí, příběh, atraktivní téma, herecké výkony výborné, vyjma Paoly Giannini, která by nezvládla ani reklamu na prací prostředek. Moje hodnocení se nevztahuje k 8. a tedy  závěrečné epizodě, protože to by byl naprostý odpad.

Pustina - Epizoda 2 (2016) (epizoda)

Nějak se to točí v kruhu. Mimochodem, ta TV reportáž na začátku je absurdní, až trapná.

Prolhaní (2017) (seriál)

Přežila jsem obě série v marné naději, že té agresivní, hysterické psychopatce Joanne Froggatt někdo alespoň pořádně šlápne do ksichtu. (Napsat "do úsměvu" v tomto případě nelze, protože má po celých 12 epizod obličej pokroucený zlem, nenávistí. a agresí. Jiné emoce neprojevila) Jde o béčkovou prý kriminálku, ale místy se seriál blíží k parodii. Za zmínku snad stojí i fakt, že naprosto všechny mužské postavy, krom jediného černocha :)), jsou vychcaní padouchové, zatímco ženy  jsou jednotné, kladné a vše chápající  hrdinky.

Prolhaní - Série 1 (2017) (série)

Tady je špatně snad úplně všechno. Nic nefunguje, logika žádná, policejní práce nulová, nic není ani trochu uvěřitelné. Nejhorší snad na tom všem bylo obsazení Joanne Froggatt do hlavní role. Téhle hysterické psychopatce s ksichtem pokrouceným nenávistí, zlem a chorobným vztekem prostě nebylo možné fandit. Zkusím i 2. sérii,ale šance tomu moc nedávám.

Mildred Pierceová (2011) (seriál)

Podle mého názoru je série velmi zdařilá po všech stránkách. Nemohla jsem se odtrhnout. Ovšem postava Vedy v podání  Morgan Turner mě svým diletantským přehráváním po tři epizody iritovala natolik, že nemohu dát plný počet hvězdiček. Něco tak odporného, jak vizáží, tak výkonem, ve mně budilo přímo fyzický odpor a touhu fackovat. Netuším, zda to byl záměr, knihu jsem nečetla.

Tančírna na hlavní třídě '63 (2021) (seriál)

Ku'damm 56,59,63. V této sérii oceňuji dokonalou dobovou atmosféru, hudbu, tanec, bohatý příběh a především špičkové herecké výkony. Pro mě nejvýraznější Helen Schneider a úžasná postava Fredyho  ztvárněná Trystanem Pütterem, která postupně dostává stále víc prostoru.

Geniální přítelkyně (2018) (seriál)

Je to dlouhý, suchopárný, je to o ničem, Margherita Mazzucco je naprosto marná a Gaia Girace na tom není o moc líp. Absolutně bezvýrazné herečky (?). Přetažená sága, která je o všem možném (boty, lahůdkářství, boty, rvačky, řev, zase boty, hádky...) jenom ne o přátelství. Celý příběh stojí na osudu jedné bezvýznamné psychopatky, o které ti podivní lidé, bůh ví proč, tvrdí, že je inteligentní až geniální.

Geniální přítelkyně - Série 1 (2018) (série)

Věřte mi - Série 2 (2019) (série)

Naprostá  ztráta času. Možná dost dobrý námět, ale otřesné, plošné zpracování bez sebemenšího náznaku logiky.

Zákon gangu: Mayové - Série 1 (2018) (série)

Jak může někdo tuhle telenovelu srovnávat se Sons nechápu. Jediné, čím vyniká je chaos a fádní obsazení. Zářnou vyjímku tvoří  jen Clayton Cardenas.