Strašidelný dům (2003)

Jim Evers je vysmátý pohodář, který ovšem myslí pouze na práci prodat co nejvíce domů. Jednoho dne si vyjel i s celou rodinkou na výlet, který si kvůli pozvání k cizím lidem musel počkat(20 minut nejvýš).Ta atmosféra po celý film byla vynikající.Nejvíce si vychvaluji kouzelné věci jako např.žena ve věštební kouli, jak Jim prošel obrazem...,samozřejmě se dalo těžko odolat i duchům v domě.Zábavné byly i zpívající hlavy na strašidelném hřbitově, které si rodinka na konci vzala s sebou. Do 5* to u mě má daleko, spíše blíže do 3*, protože když dám 5*, tak hodnotím minimálně 84%. Nedám na hodnocení ostatních, hodnotím 75%.

Kruh (2002)

Je to můj oblíbený horor a dokonce se u mě řadí do TOP 10 nejlepších filmů.Nejlepší chvíle filmu byla asi,když Samara vylezla z televize a Noah se z toho doslova pos*al.Je to přesně ten tip hororu,kdy se člověk bojí jít i na záchod,horor Sirotek na ten styl není proveden a taky je kapánek lepší.Bojácné,nepříjemné a nechutné video,které si Rachel pouštěla v chatce u jejího povědomého stromu.Musí se u toho alespoň trochu zapojit mozkové buňky.85% za tento film.

Strach.com (2002)

Jako horor lehký podprůměr, takový jednodušší děj = slasher. Strach u tohoto stejnojmenného filmu jsem opravdu neměl, chvílemi se mi dokonce zavírali nudou oči, proto hodnotím tento film 35 %.

Waterloo po česku (2002) odpad!

Horší český film nemůže existovat, aspoň pro mě.Slátanina všech slátanin.U takovýchto "unikátních" výtvorů se nebudu rozepisovat, hodnotím 10%.

Černý rytíř (2001)

Jelikož nemám rád Martina Lawrence, tady se to potvrdilo.Celkem slátanina, vtipná byla hláška na bezdomovce "Kup si nějaké jídlo a tic-tac", za to dávám * a tu druhou za "dostatečný" děj.32%.

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Do současnosti nejlepší český seriál.Arazim a Jarý jsou prostě borci, které ztvárnili Tomáš Töpfer a Ivan Trojan.Srandovní detektivky nemám zrovna v lásce, ovšem výjimka zde nastala. Moskalyk si s tímto dokázal poradit na výbornou, před kterým dvojnásobně smekám.Kurzova hudba navazuje na tu správnou kriminální atmosféru.Zařazuji si tento seriál do top 5 nejlepších seriálů.Doporučuji shlédnout.84%.

Jízda do pekel (2001)

Tento film už pár dobrých let znám, až teď jsem si všiml, že zde chybí můj komentář. I tento film na ČSFD nepatří mezi "veleznámé", jak takové poslední dobou komentuji. Pro většinu není film ničím zvlášť specifický, ale mě takovýto typ silničního hororu velmi sedí. První půlka u mě zaválela, spíše ta druhá u mě lehce klesla. Zde ještě žijící hvězdný herec a sympaťák Paul Walker mi v této roli velice sedl, společně i se Stevem Zahnem. Trošku jsem nepochopil, proč ty kluky 🔪 Rasty 🔪 nerozmáčkl v tom autě a nezabil je, když už se nemohli bránit a jen doufali... Ne, on je nechal být a později jim zavolal do motelu, když už byli s Venou. To u filmu postrádá logiku. Ale teď to dobře, naprosto skvělá atmosféra, vynikající Americké prostředí 🚗🚔🛣️🏜️⛽☕🥂🚦 (dálnice, motely, bary, čerpačky, pouště, Chevrolet Impala 1971, zdejší maloměstský šerifové 🤠👮🕵️🔎), proto se divím, že film není zařazen mezi Road movie, ale to je asi jedno. Jednoduchý, ale skvělý scénář, který mě baví po celou hodinu a půl. Dva bratři putují za kamarádkou a cestou je napadne si z někoho vystřelit pomocí vysílačky, trošku až puberťáckým způsobem. Jenže se usadí na špatném terči... 😬 A o tom to je... 😉😱 Tak hezkou podívanou přeji. 😉 82%. 👌

Agent v sukni (2000)

Další průměrná americká komedie... Nic k vytržení, ale dívat se na to rozhodně dá. Zasmějete se. 😁 Ale obávám se, že takovéto typy filmů se nebudou vysílat v televizi nikdy jindy, než o víkendu dopoledne či odpoledne a zároveň se krýt s Ordinací nebo Klukama v akci. 😅 Proto uděluji náležitých 53%. 👍

Requiem za sen (2000)

Čekal jsem teda daleko více. Film má dobrou hudbu a scénář je zvláštní, na to abych hodnotil kladně. Filmy o drogách mám rád, ale na tento musíte mít opravdu vkus. Více se mi líbí podobný film Trainspotting.

Matrix (1999)

To byl aspoň dobrej akční sci-fi film.Oscary 4. Reeves u mě zabodoval, s tímto výkonem se hodnocení nedivím.Líbilo se mi to třeba o trochu více než Terminátor 2 -Den zúčtování.85%.