Na vlastní nebezpečí (2007)

Tak špatný český film jsem už dlouho neviděl. Příběh nulový, pointa očekávatelná už při setkáním s Alicí nebo jak se jmenovala ta domorodkyně, nulové herecké výkony, zneuctěný pana Krobota, kýčovitá kamera na efekt, jediné dobré bylo snad cameo Jana Svěráka, ale to je málo.

Chyťte doktora (2007)

Já si nemůžu pomoct, ale navzdory všem špatným kritikám, co jsem četl, se mi tento film strašně líbil. Ještě to umocňovalo to, že jsem čekal hodně příšerný film. Všichni herci jsou skvělé, jednotlivé scény taky, příběh trochu kulhá a nejvíce se mi na filmu líbily ty drobné detaily jako Pavel Bém jako taxikář, naštvaný Marek Vašut, cameo Karla Janáka, a třebo že v každém příběhu j osoba vyhazovaná z domu v různých stádiích sbalení. Takže ****

Skins (2007) (seriál)

Dobré to je.... hlavně rolička Bila Baileyho mě potěšila :)

Perličky na dně (1965)

Zejména Menzelova první povídka se mi hrozně líbila a jeho minirole ještě víc.

Rebelové (2001)

Výtvarně hezky zpracované, jen mi přišlo, že herci občas strašně přehrávají, ale strašně...

Kuličky (2008)

Každá povídka je jiná a káždá je tam výborná, hlavně ta poslední. Možná že jenom ten Prolog nebyl nic moc. Pomalu, pomalu...

Toxymoron (2005)

Zdařilé... ale Dalur je lepší

Skeletoni (2007)

No...moc se mi to nelíbilo, vypadalo to jako "tak máme prachy, pojďte natočit cokoliv...", ale třeba vyloženě zmačkaný stěny silnice mi moc neseděly

Dalur (2006)

Fakt pěkný :) akorát ty děti, třeba ten s těma plechovkama..no nevim moc reálný mi to nepřišlo

Karamazovi (2008)

Pan režisér Zelenka se ukázal v plné síle. Propojení toho nejlepšího, co nabízí divadelní svět, s filmem.