Tohle je náš svět (2016)

Není třeba zbytečných keců. Dvouhodinová nuda, nic se tam neděje. Není to komedie ani drama, je to břečka.

Teorie tygra (2016)

Pěkný, jsem celkem potěšen. Za českou produkci zaokrouhluju nahoru na 4 *. :) Kohák dobrý, ženský horší. Atmosféra, scenérie, vtip, všechno tak nějak akorát.

V zajetí démonů (2013)

Parádní mystery horor, škoda lehce sračkoidního nasládlého závěru. 4*

Než jsem tě poznala (2016)

Od začátku mě vytáčely dvě věci. Fakt, že něco takového už tady bylo, není to dlouho a těžko to někdo překoná. Ale především pak fakt, jakým způsobem Emilia Clarke přehrávala. To byla hrůza co vyváděla se svým obličejem, naprosto nepřirozená mimika odpustitelná snad jen na divadelní scéně. Tohle mi znemožňovalo se do filmu ponořit a procítit to. Nebylo to zkrátka tak uvěřitelné, což mě moc mrzí. Ale jinak pěkný film a na 4 * to ještě stačí.

Drtivý dopad (1998)

Miluju tenhle film pro emoce, které vzbuzuje a lituju lidí, kteří to nedokáží procítit a ocenit.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Až jednou spáchám trestný čin, nezavírejte mě do káznice, ale donuťte mě sledovat tuhle břečku tejden v kuse. Stoprocentně se příště radši zabiju, než abych ještě něco provedl. A až bych se zabíjel, vzal bych s sebou tu pizizubí matku a její přemoudřelou dceru.