Narcos: Mexiko - Poslední hranice (2018) (epizoda)

Epizoda, které k dokonalosti nechybělo mnoho. Měla moc dobré tempo a závěrečné pasáže byly ideální eskalací. Začínám se do toho dostávat jako do originálních Narcos.

Narcos: Mexiko - Kmotr (2018) (epizoda)

Vynikající epizoda. Operace Kanabis přinesla velkou porci napětí a velkoleposti, především, co se rozsahu konopného pole týče. Svatba a její hudební doprovod měly taky něco do sebe. Parádní epizodka.

Dycky Sunderland (2018) (seriál)

Jasný záměr tvůrců byl, že měla být jedna série, ve které bude značný boj o postup. Nakonec se to vyvrbilo špatně (pro Netflix dobře) a mohlo se přemýšlet o reparátu. Tenhle dokument si oblíbí každý fanoušek anglického fotbalu a možná proto ho bereme tak emotivně.

Totáln! sezona - Zbořil (2019) (epizoda)

Líbilo se mi jak slávisti při losování LM nevěděli, jestli se smát štěstím nebo smutkem. Výborné zakončení.

Totáln! sezona - Anglický sen (2019) (epizoda)

Jak řekl Trpa, štěstí, které měli hráči proti Seville se dostalo na stranu Chelsea. Děkovačka ironicky pohřbila jakoukoliv kritiku na tuto epizodu.

Dycky Sunderland - Série 1 (2018) (série)

Absolutní povinnost pro všechny fanoušky jakýchkoliv týmových sportů. Já osobně navíc miluju anglicky fotbal, takže pro mě byla celá série krtkův dort. Fantazie.

Dycky Sunderland - Nový začátek (2018) (epizoda)

Další smršť emocí. Jak těch dobrých, tak těch špatných. Chudák Martin a Chris. Co ti s tím vším mohli asi dělat.