Impérium - Mafie v Atlantic City - Domov (2010) (epizoda)

Jimmy už není "thug" a dokonce si jednoho takového pořídil. O to větší paradox, že je to ex-válečná verze Harveyho Denta. Poprvé plný počet, určitě ne naposled.

Carnivale - Cestou do Damašku (2005) (epizoda)

Nadílka pokračuje a seriál v těchto chvílích neskutečně baví. Bitka mezi kulhavcem a vychcánkem při bouřce, kterou způsobil orgasmus Nicka Stahla? Nestěžuju si.

Carnivale - Creed (2005) (epizoda)

Nepříjemný feel byl cítit celou epizodu, a nehodlám tak měnit hodnocení.

Carnivale - Stará višňová alej (2005) (epizoda)

Kvalitativně epizoda kopíruje tu minulou, nicméně jsem poprvé v sérii nucen udělit plný počet za perfektně vizuálně zpracované prostředí bratranců Hawkinsových a za Justinovo zvyšující-se klátící charisma, jehož linka mě začíná bavit.

Mr. Robot - 406 Neakceptovatelné (2019) (epizoda)

Orgasmus na entou, neskutečné. "What happens if you fail a drug test?" "What the fuck are you talking about? I'm eight years clean." "No, you're not."

Živí mrtví - Jak daleko zajdem (2019) (epizoda)

Epizoda rozdělená na kapitoly už tady jednou byla, a dopadla celkem dobře. Tahle se vyvedla famozně. Jeden z nejlepších startů TWD.

Mr. Robot - 404 Objekt nenalezen (2019) (epizoda)

Dost psychologická, emocemi nabytá, vánočně smutná, ba i depresivní, leč fantasticky vizuálně zpracovaná epizoda. Víc takových prosím.

Mr. Robot - 402 Vyžadována platba (2019) (epizoda)

To, že bude třetí v partě, bylo poslední, co jsem čekal. No, ono takových momentů ještě bude asi víc.