Hra pro jednoho (2012)

Gooding a Lundgren v Praze, nebo v Bukurešti? Těch pár prostřihů na Prahu fakt zabolelo. No, Lundgren nebyl špatný, takový docela v pohodě. Gooding děs. No a zbytek tak žádná hitparáda, prostě céčko z východní Evropy.

Hra se smrtí (1995)

Luxusně obsazené, z počátku zajímavé, ale ve finále vesměs nudné.

Hra smrti (1978)

Nevím jestli byl dobrý nápad založit na těch třech natočených scénách celý film.Bohužel jedna dokonce do filmu vůbec nezapadá,jelikož tam Lee bojuje s mužem,kterého jsem před tím nikde neviděl. Herec, který hraje(rozuměj bojuje)místo Bruce mu není ani trošku podobný a bohužel je i na jeho pohybech a stylu boje jasné že to není on.Vrcholem jsou pak vložené záběry z Brucových předchozích filmů v případech, kdy je potřeba ukázat hrdinovu tvář. Dvěma hvězdami hodnotím jen kvůli původním scénam, kde je skutečný Bruce Lee a kvůli jednoduché,ale chytlavé hudbě Johna Barryho

Hra smrti 2 (1981)

Vážně? opravdu to mysleli vážně? Krom pár akčních scén a vložení Leeova obličeje ze starších filmů, je to naprostá kootina, která s Leem nemá nic společného.

Hra s nevěrou (2005)

Slušný thriller, ale je trochu předvídatelný.

Hra snů (1999)

Nečekané od Sama Raimiho. Na druhou stranu je to celkem zajímavé. Costner během svého posledního zápasu vzpomíná na to co se stalo za posledních pět let. Nebylo to vůbec špatné.

Hra špionů (2020)

Slušná špionáda. První polovina nebyla kdoví jaká, takový průměr, ale druhá polovina, hlavně díky výkonu Cumberbatche byla výborná.

Hrátky s ohněm (2019)

Ze začátku to vypadalo jako strašná blbost, ale pak to začalo být celkem zábavný a ve finále jsem se slušně bavil. Že by se Cena dal na komediální dráhu?

Hrbáč (1997)

Tento Hrbáč není o moc horší než ten s Jeanem Maraisem, ikdyž je natočen trochu jinak. Je svižný a dialogy se snaží přiblížit současné době. Nicméně, kdyby nevznikl, tak se nic nestane, krom toho, že bychom přišli o slušný výokn Auteuile

Hrbáč (1959)

Klasická Maraisovka s Bourvilem. Příjemné, vtipné i akční s romantikou.