Hroši v Africe (1979)

Asi to nejhorší, tedy to nejnudnější, co jsem s Hillem a Spencerem viděl. Je to o ničem a není to ani vtipné.

Hrozba (1977)

Co by jeden neudělal pro druhého. Udělali ale chybu že nešli s pravdou ven. K tomu komisař bez zábran, který chce za každou cenu dokázat Montandovu vinu. Slušné, ale stačí vidět jednou.

Hrozba v poušti (2008) odpad!

Nenašel jsem bohužel jediný důvod,abych tomuhle filmu dal alespoň jednu hvězdu. Klika,že to nebylo tak dlouhý,jinak bych to asi nedokoukal. Naprosto nudná hloupost bez sebemenšího napětí nebo akce. A to jsem si v Cinemě přečet,jak skvělej to je film. Zdá se že nová redakce Cinemy nemá ani páru o tom, co to znamená dobrý film. A Daniel Myrick tu páru nemá taky.

Hry na cestě (1981)

Záhadný roadtrip napříč Austrálií. Tak trochu o ničem. Sice trocha napětí a sympaťák Keach, ale jinak slabé

Hříšné noci (1997)

O rychlé cestě vzhůru,rychlejší cestě zpátky na dno a opětovný návrat do výšin. Anderson natočil fakt zajímavý dílko a myslím,že nikdo jinej nenatočil film o pornoprůmyslu. Není žádným překvapením, že dámy a pání ve vedlejších rolích jsou naprosto skvělí a že to je spousta zvučných jmen (Cheadle,Hoffman,Macy,Graham,Reily). Ovšem hlavní trojlístek je fakt něco.Julianne je fakt výborná, zvlášť když je sjetá po koksu, překvapil mě i Reynolds, kdo mě ale fakt velmi příjemně překvapil byl Wahlberg. Jedna z jeho prvních velkých rolí a hned v ní září.Je vidět,že hrát umí,jen mít nad sebou dobrého režiséra a kvalitní scénář.

Hříšníci a svatí (2010)

Nečekal jsem nic a dostal jsem pěknou dávku drsného thrilleru s neokoukaným Strongem. Konfrontace bývalého delťáka, t.č. NOPD, s žoldáky je velice zdařilá. Možná kdyby se navýšil rozpočet a vynechal nějaký ten patos, tak by to bylo lepší.

Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)

Klasika české detektivky. Marvan, Vinklář, Bláha a Filipovský jsou výborní, ale některé příběhy jsou hodně slabé.

Hříšný Davey (1969)

Ač mám Johna Hurta rád, příběh nenapravitelného kriminálníka s nevinnou tváří mne nezaujal a bohužel ani moc nepobavil

Hříšný tanec (1987)

Romantická klasika s rebelujícím Swayzem, skvělou taneční choreografií a pěknými písničkami.