Nikdy neprohrát (1978)

Teda film naprosto o ničem. Nechápu,jak na něco takového mohl Eastwood kývnout.

Nikdy neříkej nikdy (1983)

Remake jedné z nejlepších Bondovek Thunderball se zrovna moc nevyved. Akce je sice slušná, příběh trochu pozměněný, ale na to, že měl film větší rozpočet než Chobotnička ze stejného roku, tak jsou triky opravdu špatný. Přišlo mi, jako by si Connery dělal legraci sám ze sebe a celkově pojali tvůrci film s humorem, což mi nakonec až tak nevadilo. Ovšem herecké obsazení, i když je slušné, nedá se srovnat s původním obsazením a hlavně s výkony samotnými. Proč teda 3*? Asi slabá chvilka.

Nikdys nebyl (2017)

Jestli chtěla Ramsey někoho unudit, tak se jí to zdárně podařilo. Kladivoun Phoenix je podivín a divný je i celý film. Kdyby to mělo aspoň spád.

Nikdy v neděli (1960)

Na Melině Mercouri něco bylo, ale jinak byl film o ničem a nudný.

Nindža odplácí (1982)

Na jednu stranu vykrádačka Bruce Leeho filmů, na druhou stranu kokotina bez hlavy a paty.

Ninja (2009)

Tak tohle dílko pana Florentina pro mě bylo poněkud zklamáním. Je to sice klasický béčko,ale oproti Neporazitelnýmu 2 a Pastýřovi jsou akční scény trochu odfláknutý. I ten námět je hodně slabej a nepomůže ani to,že kolem sebe Adkins solidně kope.

Ninja Assassin (2009)

Chvíli jsem uvažoval i o 4* a to kvůli soubojům, který jsou naprosto vynikající a je jich hodně. Tolik krve jsem už dlouho neviděl. Finální útok sice vypadá jako reklama na Europol, ale proč ne. Ale ten příběh je děravej jak cedník a ve chvílích, kdy do sebe ninjové neřežou, je film celkem nudný.

Ninja commando (1982)

Akce velice slušná, ale bylo jí málo. A příběh ohraný. Komická vložka nevtipná.

Ninja přichází (1981) odpad!

Naprostá tragédie. Nejen, že příběh je strašný, ale hlavně je strašný Franco Nero a o akčních scénách ani nemluvím

Ninja 2: Pomsta (2013)

Příběh sice ohraný, ale Florentine zvládl režii velice dobře a Adkins jako vždy předvádí kvalitní akci. Doufám, že se jednou Florentine i Adkins dostanou k áčkovému materiálu. Zasloužili by si to.