Noční vlak (2009)

Celkem zajímavý,ale poněkud divný. Vlak jak z nějaký pohádky,postavy hodně divný a překvapilo mě,že si nikdo nevšim že paní s pejskem není paní. Jako největší klad filmu je Leelee Sobieski, která nejen, že je velice sexy,ale k tomu i perfektně zahrála mrchu z medicíny.

Noe (2014)

Nejsem věřící a moc tyhle historky nežeru, ale jako námět pro dobrodružný film to není špatný. Celkově bych řekl, že film je velice pěkně natočený a s výbornými efekty. Dokonce se chvílemi dá hovořit i o herectví hlavních postav. Takže čtyři hvězdy za rychlý a bezbolestný průběh a efekty.

NON-STOP (2014)

Příjemný thriller ze stísněného prostředí. Na začátku filmu mi přišli nad podezřelí všichni a chvíli jsem sázel na občas se mihnoucího šedivého záporáka ze čtvrté Smrtonosné pasti a dost jsem podezíral i Julianne Moore. Takže to mi vyhovovalo, jak to bylo pěkně napínavé. Ale ten závěr byl moc přitažený za vlasy a neskutečně americký.

Nora (1973)

Nejdřív jsem si myslel, že Nora je normální blbka, co z manžela tahá peníze na hlouposti a Hopkinse jsem litoval. Pak ale přišel zvrat a vše se otočilo o 180°. Že by nástup feminismu a ženské emancipace?Možná, každopádně zajímavé.

Norimberk (2000) (TV film)

Jiný proces než ten se Spencerem Traceym. Tentokrát se jedná o první proces a dost z toho mrazí. Přišlo mi že Baldwin nedostal tolik prostoru jak by si zasloužil a vše stojí na vynikajícím Coxovi, který film přeměnil ve svůj herecký koncert.

Norimberský proces (1961)

Naprosto skvělé soudní drama, po jehož shlédnutí a vlastně i během něj, si člověk bude pokládat hodně otázek. K tomu vynikající výkony Tracyho, Lancestera a Schella

Normandie-Niemen (1960)

Francouzští letci na východní frontě. Je to trochu nezáživné, ale v globálu zajímavé. Zajímalo by mě, jestli za to byli ve Francii taky popotahováni, že vlastně bojovali společně s komunisty.

Nosferatu - Fantom noci (1979)

Slušný horor s vynikající atmosférou a skvělým Kinským. Škoda jen, že film je takový uloudaný.

Notting Hill (1999)

Nejsem velkým příznivcem romantických komedií a Grant s Roberts nejsou zrovna mí favorité. Možná s jinými herci bych dal i vyšší hodnocení. Film je to hezký, příjemný, s výbornou hudbou a naprosto dokonalým Ifansem, kterého jsem očekával v každé scéně, ale nedočkal jsem se. Nicméně scény s ním, jsou perfektní. Takže tak.

Nouzový východ (2008)

Winslet a DiCaprio podruhé spolu a musím říct,že mi tahle spolupráce přišla mnohem příjemnější než ta první. Leo stále vypadá jako kluk a vedle Winslet je to opravdu vidět. JInak oba hrají velice pěkně, DiCaprio si roli užívá jako obvykle a Winslet zahrála dokonale unuděnou bláznivou americkou paničku. Perla sama o sobě je poslední scéna filmu, která spoustu chlapů rozesměje a na tváři žen vyvolá nechápavý výraz.