Noc hrůzy (2011)

Taková milá upírská oddychovka. Nic extra jsem od toho nečekal, ale ve finále jsem se docela bavil. Hlavně Farrell mi přišel dost cool.

Pravda je jen slovo (2013)

Kate neumí jen střílet a lovit upíry a vlkodlaky. Ona je opravdu herečka a zvládla i tohle, lehce nadprůměrné právnické drama. Sice to bylo takové okaté a dost předvídatelné, ale mělo to spád, nebylo to hloupé a na Kate se dá dívat.

Neobyčejný Odd Thomas (2013)

Moc pěkné, svižné, vtipné,smutné. Tohle se Sommersovi fakt povedlo a hlavně vynikající Yelchin.

Pravidla zabíjení (2022)

Tak od Johnsona jsem čekal víc. Pomalu si začínám myslet, že Accident Man byla jen taková náhoda a Johnson je béčkařskej břídil. Tak ano, jsou i větší břídilové, proto dávám 2*. Je fakt, že Rooker, Willis i Malkovich nejsou vůbec špatní, mě nejvíc sral ten mileniálskej spratek co se neuměl oblíknout. No, každopádně béčko, ne zas tak hrozný, ale že bych si to užil se říct fakt nedá.

Debbie a její parťačky (2018)

Sakra, to byla neskutečná nuda a otrava. Jedna hvězda za to, že dámy vypadaly fakt skvěle.

V žoldu smrti (2022)

Rozhodně lepší tři hvězdy. Mile mě to překvapilo, hlavně Pine. Svižné, akční, bez zbytečného kecání.

Status: Naživu (2022)

Slušný thriller a Butler fakt hodně dobrý i jako nemacho. Sice mě ta jeho žena od začátku srala, ale jak se říká, když ji miluješ, není co řešit. Film má spád a nenudí a venkovský policajti jsou prostě venkovský policajti.

Horké křeslo (2022)

Ufff, špatný béčko, ale šlo to dokoukat. Dillon byl sice příšernej a vlastně i ostatní herci, triky bída a režie taky žádná hitparáda, ale nutno uznat, že jsem viděl horší.

Borg/McEnroe (2017)

Příjemný tenisový retro, i když zrovna fanoušek tenisu nejsem. Bylo to slušně natočené, ale tak nějak konstantní, bez napětí. Velice mě ale překvapil LaBeouf, který je v roli McEnroea výborný a role mu evidentně dost sedla. Ve finále mi byl sympatičtější než Borg.

Otec Stu (2022)

Jako celek mě to moc nezaujalo, ale musím uznat, že Wahlbergovi a Gibsonovi v rolích syna a otce to už po několikáté celkem sedlo. Tentokrát to není komedie. Wahlberg hrát umí, když chce a když k tomu přidá ještě fyzickou transformaci a závažnou chorobu, asi tím pokukuje po nějaké té nominaci. Gibson pak za poslední roky dostal roli, kde mohl předvést, že hrát umí a to on umí. Jinak celkově film nic extra, strhává na sebe pozornost hlavně Wahlbergem, který vlastně ani nesleze z plátna. 60% za Marka a Mela.