Všechny staré nože (2022)

Pomalu a zvolna plynoucí thriller, který nenudí. Příjemná konverzačka, kterou bych zrovna u Pinea nečekal, ale zadařilo se. Není to žádné převratné dílo, ale neurazí.

Venom 2: Carnage přichází (2021)

V poslední době se nějak neztotožňuji s názory většiny. Buď se mi horší vkus a nebo, což je pro mě přijatelnější, ostatní už roupama neví coby a čím větší ujetost, tím je to pro ně lepší. Druhý Venom je komiksová jednohubka, která sice není tak dobrá jako jednička, ale mě se moc líbila. Hodinka a půl, triků, akce, humoru a uteče to jako voda. Opravdu nemám nutkání sedět u komiksové zábavy, která má bavit, víc jak dvě hodiny, když se stejně dobrá hodina zbytečně prožvaní a melou se hovna. A právě Sony se svou odnoží Marvelu na to káplo. Stejně tak jako s krátkým, ale slušným Morbiem, který byl sice slabší, ale nenudil a taky utekl jak voda. Na tyhle filmy se koukám proto, abych se bavil a vypnul a ne abych přemýšlel a filozofoval. Takže, za mě super.

Nepřátelská zóna (2017)

Na to, že se jedná o španělský válečný film, to bylo dost dobře natočené. Co je ale na věci nejděsivější, že se opravdu stala. Dle mého, by za tohle mělo vyletět celé velení. Riskovat a obětovat 25 vojáků kvůli vrtulníku, o kterém ani nevěděli, jestli půjde opravit a jestli ho budou moct vůbec vyzvednout a k tomu nezajistit vzdušnou podporu a mít k dispozici nenatankované a nevyzbrojené bojové vrtulníky, to už musí být fakt něco.

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Takže jak si zvedneme sledovanost? Natočíme seriál, který ždímá co se dá z blockbusterů a celého MCU, budeme tam cpát jednu komiksovou postavičku za druhou a totálně tím unudíme lidstvo. Seriál o ničem, díly nudné, ukecané a Clark Gregg je na pěst, teda nejen on. Dal jsem deset dílů první série a pokračovat nehodlám, vlastně ani nevím, proč dávám tak vysoké hodnocení. Takže ho ještě snížím.

Jack Reacher (2022) (seriál)

Série 1) Hodně jsem váhal mezi 3* a 4*. Jatka jsem četl a celkově jsem byl s adaptací spokojený. Reacher vypadá tak jak vypadat má, ale Ritchson mi nějak moc nesedl. Takový Cena by se tam hodil víc. Ostatní herci nehráli vyloženě špatně, ale že by byl někdo z kladných postav dvakrát sympatický nebo charizmatický, to se taky říct nedá. No a ve finále klasický problém filmové a seriálové tvorby posledních let, všechno se strašně a až zbytečně natahuje. Série 2) Jak mi v první sérii moc nesedl Ritchson, tak tady jsem za něj byl rád, protože sehnat tak strašné nesympatický "herce", to už musíte mít talent. Příběh není špatný a přeskakování v časových liniích mi nevadilo, ale opravdu se nedalo koukat na akci. Ta byla opravdu hodně špatná, bez nápadu a děsně statická a k tomu fakt špatně natočená. Škoda, dát si na ní víc záležet a vybrat lepší herce, dal bych lepší hodnocení

Na seznamu smrti (2022) (seriál)

Co říct, já byl naprosto nadšený. Skvělá atmosféra, akce, hudba, herci, prostě není co vytknout. No dobře, zkrátit to o díl nebo dva by nevadilo, ale i takhle jsem byl k tomu přišpendlenej a užíval si to.

Přátelé z dovolené (2021)

Proboha proč? Proč hraje Cena v takovejch sračkách?? Ano, má komediální talent, ale ať hraje v něčem zábavným a ne v nudě a trapnosti.

Furioza (2020)

Překvapivě dobrý film na polskou produkci. Jen by neuškodilo to o něco zkrátit.

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

No, když už to nejde Disneymu s celovečerními Star Wars filmy, tak zkouší seriály. Upřímně takový Mandalorian se mi líbil, ale Obi-Wan už výrazně méně. Je to vlastně naprosto zbytečný seriál, který kdyby nevznikl, tak se nic nestane. Vše se točí kolem pomsty Anakina vůči Obi-Wanovi a je to dost slabé. Dokonce si dovolim tvrdit, že to překrucuje Novou naději. No a k samotnému seriálu. Roztahané, místy nudné a špatně natočené akce. Finální souboj Anakina a Obi-Wana sice ušel, ale to je trochu málo.

Invaze: Operace Mincemeat (2022)

To je zmaru, to je zmaru. Mohlo to být velice pěkné válečné drama, ale byla to utahaná nuda. škoda škoda.