Stav obležení (1998)

Co asi bude pravdy na politice USA,kterou nám tu Zwick ukazuje?Sice se mu zrovna dvakrát nepovedlo ukázat,že Arabové nejsou všichni stejní,ve filmu to sice prošlo,ale po premiéře se strhla vlna nevole vůči Arabům v Americe.každopádně film je to povedený s výborným výkonem Denzela Washingtona.

Stav obležení (1972)

Výborný politický thriller se skvělým Montandem. Costa-Gavras ukázal začarovaný kruh korupce a nadnárodních společností, které diktují slabým státům co mají dělat. Horké hlavy v Jižní Americe revoltují, ale nic nezmůžou. Vlády nikdy neustoupí.

Stážista (2015)

Moc pěkná komedie ve které opravdu září Robert De Niro. Anne Hathaway mu zdatně sekunduje i když její postava je v některých momentech tak nesympatická, že by jí člověk dal pár facek. Jinak je to velice vtipné a řekl bych že i originální.

Stealth: Přísně tajná mise (2005)

Rob Cohen dostal po úspěších Rychle a zběsile a XXX zřejmě větší prostor a podařilo se mu natočit neskutečnou békovinu s modýlky letadel. Nepomáhá ani nadupané obsazení, kterému vévodí slizák Lucas. No, dobrý průšvih.

S tebou mě baví svět (1982)

Moc nechápu, že by toto měla být komedie století. Je to sice příjemná oddychovka a celkem vtipná, ale nic víc.

Stepfordské paničky (1975)

Nečekal jsem od tohoto filmu nic, ale příjemně mě překvapil a závěr byl pak naprosto skvělý. Bravo.

Stepující stonožka (1977)

Mladá svižná francouzská komedie. Takhle to má být. spousta vtipných situací a legrace.

Steve Jobs (2015)

Herecký koncert Michaela Fassbendera. Po prvních scénách jsem došel k závěru, že Jobs byl sebestředný, workoholický hajzl a ten dojem mi zůstal po celou dobu filmu. Chvilku měl sice lidské a relativně normální stavy, ale těch opravdu moc nebylo, což se asi nejvíc projevilo na jeho vztahu s dcerou. Jinak Boyle opravdu skvěle zachytil tři fáze Jobsova života a přesto, že film má dvě hodiny, uteče jako voda a to hlavně díky Fassbenderovi, kterého výborně doplňuje Winslett. Jen jsem čekal, že film obsáhne i další části Jobsova života až do současnosti, ale to by vzhledem ke stylu, jakým je to natočené, trvalo asi 5 hodin.

Stezky slávy (1957)

Velice dobrý válečný film s výborným Douglasem. Kubrickovi stačilo necelých 90 minut, aby efektivně ukázal hrůzy první světové války a špinavost vrchního velení.

St George's Day (2012)

Nebyla to špatná gangsterka, určitě stojí za shlédnutí. Trochu ve stylu Guy Ritchieho, jen těch postav bylo až moc. A tak trochu předvídatelné.