Muži v práci (1990)

Je fakt,že je to asi jediný film o popelářích.Odvoz odpadků a bordel na ulici v podání Sheena a Esteveze je celkem pěkná až moc připomíná chování některejch českejch popelářů.Jinak je tenhle ekofilm pěkná blbost,krom pár vtípků a drsnýho Davida to nebylo fakt zajímavý.

Orel přistává (1976)

Celkem pěkná fikce,hlavně díky Caneovi a Sutherlandovi. Vadilo mi snad jen to, že němečtí paragáni byl nejdříve dokonale sehraná a nebezpečná jednotka a nakonec se nechaj pozabíjet tak snadno.No jo,dobro musí zvítězit nad zlem.Každopádně jsem jim držel palce

Měsíc 44 (1990)

Trochu jsem byl na vážkách s hodnocením,atmosféra a výprava nejsou špatné,ale je to poměrně utahaný a jediný co se děje,tak je pošťuchování mezi muklama a navigátorama

Jumper (2008)

Tak tohle se Limanovi moc nepovedlo,doufám,že připravovaná serie se konat nebude,páč je to všechno vlastně o ničem. Novodobej hon na čarodějnice se slušnejma trikama a sympatickým Christensenem,ale to jaxi nestačí.

Cesta draka (1972)

Největší slabinou tohoto filmu je sám Bruce Lee a to na postu režiséra. Souboje jsou impozantní a především finální boj Lee vs Norris, tedy učitel vs žák je dokonalý. Bohužel ta omáčka okolo se nevyvedla.Ale má snad někdo rád filmy s Brucem kvůli ději?

Bláznivá střela (1988)

První střela je celkem slušnej mazec,Nielsen nemá chybu,úvodní sjezd Kaddáfího,Arafata,Gorbačova a spol. je fakt luxusní,ale bohužel to dneska skoro nikomu nic neřekne,zvlášť těm mladším.Co ovšem předvádí Nielsen při zápase baseballu je úžasný.Škoda,že je tam pár méně vtipných až trapných fórů.

Palebná síla (1979)

Dokonalý příklad toho,jak i s hvězdama se dá natočit špatnej film.Takovejch nesmyslností, hloupostí a nepochopitelností jsem už dlouho neviděl.Jedna hvězda je za Sophii Loren,která je velice sexy a předvádí se v rajcovních modelech.

Útěk (1972)

Výborné výkony McQueena i MacGrawové a pěkná režie Packinpaha.Jediný co trochu ruší jsou dlouhý záběry,někdy jsou totiž až moc dlouhý.Každopádně ve srovnání s remakem s Alecem Baldwinem a Kim Besingerovou tenhle film s přehledem vítězí

Příliš vzdálený most (1977)

Jeden z nejlepších válečných filmů co znám.Skvělý režisér a spousta skvělých herců.Pro nikoho asi nebylo lehký natočit film o největším průšvihu druhý světový války a je obdivuhodný,jak se to nakonec pěkně povedlo

Most u Remagenu (1969)

Velice příjemná a rychlá podívaná okořeněná hudbou Elmera Bernsteina a několika českými českými herci.