Tlusťoch (2020)

Nápad to nebyl špatný, ale nebylo to moc vtipné, teda spíš vůbec a akce trocha málo na konci. Škkoda

Dark Waters (2019)

Slušný, ale mnohokrát obehraný příběh o boji s nadnárodní společností.

Mistrovská úroveň (2020)

Nečekejte žádnou extra myšlenku ani herecké výkony, tady Oscar nepokvete. Je to jednoduchá akční jednohubka, která pobaví při dlouhých zimních večerech. Akce výborná, vtip nechybí a Grillo je opravdu borec.

Mosul (2019)

Klobouk dolů, Netflix natočil válečný film komplet v arabštině. Pecka. Je to zajímavé, přináší to divákovi pohled na realitu Iráku a k tomu je to výborně natočené.

Křivák (2018)

Při takovém obsazení jsem čekal víc. Je to děsná slátanina a k tomu hodně amatérsky natočená. Alespoň, že Urban byl celkem fajn.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Nikdy jsem nebyl moc seriálový typ. Tenhle seriál mi pomohl v těžké době a nakonec jsem ho viděl asi třikrát. Některé díly byly sice slabší, ale celkově je to geniální a neskutečně bavící seriál.

Vodní děti (1978)

Jako dítě jsem tenhle film zbožňoval. Dnes už moc nechápu proč, ale bude to asi tím věkem. Jinak je to pěkná kombinace animovaného a hraného filmu.

Mandalorian (2019) (seriál)

I přes poněkud slabší první sérii, je Mandalorian super příběh ze Star Wars univerza a k tomu s vynikajícím zakončením. Třetí série je pak naprostá paráda.

The Mandalorian - Season 2 (2020) (série)

Druhá série, nebo lépe řečeno pokračování, si udrželo tempo a zajímavost posledních dílů první řady. Závěr s Lukem Skywalkerem byla pak pecka.

The Mandalorian - Season 1 (2019) (série)

I přes hodně dobrý začátek a výborný konec, mě prostředek série celkem nudil, což je škoda. Jinak je to pěkný přiběh ze Star Wars univerza. Jsem zvědav na druhou sérii.