• Western

Mrtví neumírají (2019) odpad!

ani komédia ani horor ... celé zlé !!!! to že tam niekto dá známe tváre film nerobí !!!! strata času

Halloween (2018) odpad!

niekto mi dlží 106min môjho života !!! 40rokov sa pripravovala na to že ho zabije, pripravovala svoju rodinu na krízu ktorá má nastať a potom ???? všetci sa tam správajú ako dementi. ten film je úplná zbytočnosť.

Baby Driver (2017) odpad!

tento film je tak zbytočný ako žiaden iný ..... môže sa páčiť len nejakým 14-15ročným dievčatám ... obyčajná vykrádačka !!!

Pád Londýna (2016) odpad!

Tak toto vážne nie. Jebnutý američania zase zachránia všetko a všetkých. Myslel som si že Butler je herec na úrovni, ale toto je podvod na divákoch. Lacné triky, hrozné dialógy, celé zlé !!!!! a to jednotku mám rád. PS Butler utrpel počas natáčania nejakú mozgovú príhodu či čo ??? ku koncu filmu krivil pery tak obrovsky, že ani Stalone v najhorších filmoch by sa nechytal.

Pátá vlna (2016) odpad!

zbytočný debilný americký film... všetko čo mám rád, mimozemšťanov, boje, dráma, pokazili ako sa len dalo. ešte aj hercov mali viac ako dobrých.... asi si založím právnickú firmu a budem sa špecializovať na zaplatenie strateného času od autorov takýchto stratených filmov.... niektorý režiséri by sa mali vrátiť naspäť do svojich predchádzajúcich zamestnaní, mc donald a pod...

Živí mrtví: Počátek konce (2015) (seriál)

naozaj nechápem prečo toto má tak veľké hodnotenie, natiahnuté, nezáživné, tisíc krát použitá téma v iných snímkach a seriáloch. jediné plus je zjavne väčší rozpočet a obrovská reklama kade tade. nesympatická zmiešaná rodina (beloška a mexičan) so svojimi divnými deckami, dcéra biela sa ťahá z černochom, brat problémy s drogami. sem tam sa máte akože tešiť na zjavný problém s mŕtvolami ......... slabota slabota slabota, do roka to zrušia ak do toho prestanú tlačiť peniaze za reklamu

Everly (2014)

1 hviezdu dávam iba za ten jej zadok. ona v podstate nikdy nevedela hrať, iba dobre vyzerá. ako otvorí ústa a niečo povie .... dej, viac menej hrôza, všetci sú šmatlavý len ona je superman. slabota slabota slabota, a komédia to nie je, staré gore efekty ala 70r to nezachránia

Interstellar (2014)

dve hviezdy ale len preto že Sci-Fi sa moc netočí. tobôž s takým rozpočtom a hercami.. inak film nič moc. 1x pozrieť a nikdy viac. keď sa pozriem do mojej knižnice až plačem koľko dobrých Sci-Fi filmov by mohlo vznikať a oni vždy vyberú takúto blbosť. a 5 hviezd naozaj nechápem, ten čo to dal nikdy žiadne Sci-Fi nečítal ani nevidel ...

Godzilla (2014) odpad!

tak zbytočný film som už dlho nevidel :-( keď si predstavím kde všade sa peniaze za natočenie tohto filmu mohli použiť ............. kto má depresie a tým pádom voľných 123min vrelo doporučujem, čo vás nezabije to vás posilní

Železná srdce (2014)

ako fanúšik vojnových filmov musím povedať že som sklamaný. film o tankoch pomaly bez tankov ??? a záverečná scéna bitky na križovatke ... wtf ???? takto blízko ........ som bol kvôli nej pri označení filmu ako odpad . kto chce vidieť lepšie vojnové scény, hlbšie postavy, inteligentné strany či už usa alebo nemcov , pozrite si radšej rayena alebo bratstvo. tento film sa môže páčiť iba niekomu kto miluje brada, či už žena alebo chlap ;-)