Kouzelný měšec (1996)

Jedna z těch novějších a asi nejlepších pohádek po revoluci. Scénář výborný hudba taky skvělá postavy taky moc sympatické a i dobré staré a dochované kulisy. I toho ohnivce jsem se trochu bál ale byl dobře zpracovány a autentický. Ale to už neplatí u meluzíny. 8/10 NA TOHLE BY MĚLA DNEŠNÍ MLÁDEŽ KOUKAT A NE NĚJAKÉ LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ A DALŠÍ NOVÉ POHÁDKY.

Saw 2 (2005)

Jednička byl super thriler.Dvojka taková není.Brutalita zase až taková není ale co se týče pastí tak taky nuda.Vlastně celý film byl tk nějak unuděný a nezáživný občas až moc brutální a násilný.Ano někdo by namítal že lidi co viděli jedničku říkají že jednička byla taky brutální a že dvojka už víc brutálnější být nemůže.Tak to jste ji asi neviděli.Jediné co to zachránilo byla scéna se stříkačkama a hodně překapivý konec končící ve stejné lokaci kde se odehrávala jednička. 6/10 AŽ MOC NÁSILNÉ (nemyslím tu scénku kde teče krev) ALE TU JAK JE TAM TEN CHLAP NAHÁNÍ.

Saw: Hra o přežití (2004)

Včichni říkají že tento film je jednoznačně horor.Já si myslím opak.Protože film je tak geniálně promyšlen (zvlášť konec který jsem úplně moc nepochopil) že to není klasickej novodobej blbej horor.Ani toho násilí a krve (jak všichni říkají) tam moc není.Film patří rozhodně k něčemu jako na čtvrt horor a na třičtvrtě thriler. 9/10 PŘEKVAPILO MOC

Kult hákového kříže (1998)

Když jsem tento film viděl poprvé tak jsem si řekl "má tohle vůbec nějakou větší myšlenku?".Ale bohužel asi nemá.Film jsem tak úplně sice nepochopil co tím chtěl básník říct ale herecký výkon Edwarda Nortona je poměrně dobrý. 7/10 NEPOCHOPIL

Ve stínu (2012)

Byl jsem vždy zviklí a to že nejlepší je v tuhle dobu Americký film a že české filmy jsou dobré snad jenom ty staré.Ale film Ve Stínu to bere na úplně inej level.Atmosféra komunistického československa,drama,Ivan Trojan,Ivanovo Trojanovo závislost na kouření atd. 8/10 VYNIKAJÍCÍ

Účastníci zájezdu (2006)

Když jsem tento film viděl poprvé tak jsem si řekl "jé to je ale blbost" jenže nebyla.Film působí poměrě vtipně ke konci a vynikající výkon Any Polívkové to jen podtrhne. 7/10

Kladivo na čarodějnice (1969)

Jeden ze českých filmů který vás opravdu vytrhne z křesla.Snad národní památka svou brutalitou inkvizice a mučením nebohíh žen. 7/10 KLASIKA JAKO SPALOVAČ MRTVOL

Spalovač mrtvol (1968)

Skoro umělecké dílo,snad nejlepší výkon Rudolfa Hrušínského jako pana Kopfrkingla který je tánut tíhou své práce až nakonec zabije svou rodinu.Snímek hraje na city a divák který aspoň trochu ocení tak bude dojat stejně jako já. 10/10

Počátek (2010)

Počátek je úplně super film z toho hlediska že musíte mít aspoň něco v hlavě proto abyste tento film pochopili.A plno dalších věcí hudba,herci,režije,akce,efekty. 8/10

Věc (1982)

Na tomto filmu se mi líbilo hudba,atmosféra,napínavost Kurt Rusell no a prostě všechno.A taky byla úžasná až hororová dratičnost. 9/10