Hanebný pancharti (2009)

Dobrá Tarantinovka z toho smyslu že Hanebný Parchanti jsou úplně v pohodě filmem který si na nic nehraje, baví, je poměrně dobrodružný a Mélanie je poměrně kočka a Bradova Pittova zapálení do mordovaní náckú je prostě nejdál. 8/10 TENTO FILM PROSTĚ MŮŽU

Sin City - město hříchu (2005)

Nejsem fanda komiksů a tohle je fakt stupidní. Nevím možná jsem jenom nepřišel na to kouzlo ale příběhy jednotlivých postav byli fakt trapné. Až na Bruce Wilise. Stylizace je rozhodně zajímavá ale ne geniální to rozhodně ne. Podobný dojem jsem měl třeba ze 300: Bitva u Thermopyl které bylo sice dobře stylizované ale bylo skoro o ničem jako tohle. 6/10 NEZAJÍMAVÉ A BLBOST

Casino Royale (2006)

První a nejlepší Craigův bond. Se poměrně hezkou Bond Grill ale to jen vedlejší. Jsou dva typy bodů, jeden co má veškerý super věcičky a druhej kterej má jenom dvě nohy, dvě ruce, jednu hlavu a tělo. A tím druhým bodem právě Craig je. 9/10 ASI SNAD NEJLEPŠÍ NOVODOBÝ BOND

Skrytý nepřítel (2016)

Ze začátku nuda a nuda se táhne jako smrad až do konce filmu 5/10 HODNĚ ŠPATNÉ A NUDNÉ

Plán útěku (2013)

Stallone je jeden z těch herců kteří prostě točí sice se opakující se filmy ale jsou ještě furt v pohodě. Plán Útěku vybočuje z té klasické dějové linky“najít zabít” a je to jedině dobře a co si budeme nalhávat ale tento film mě opravdu bavil. Super zápletka, Stallone a švarcýk a další a další. Samozřejmě že to není nějaký film u kterého by jste byli úplně ohromeni ale můžete úplně v pohodě vypnout mozek. A jsou dva typy filmu u kterých můžete vypnout mozek, jeden z nich jsou tyto filmy se segalem nebo Vandamem které se furt opakují a jsou malinko blbé. Plán útěku mezi ně ale nepatří. 8/10 ÚPLNĚ V POHODĚ

Titanic (1997)

Titanic je jeden z těch filmů na který opravdu mohu. Herecké výkony, důraz na lidskou morálku, love story se tragickým koncem. Asi jeden z nejlepších DiCapriovo filmů. 10/10 ŠPIČKA SVÉHO ŽÁNRU P. S. Ale stejně, nejlepší byla flusací scéna.

Čelisti (1975)

Dnes už skoro kultovní film 🎬. Chápu že dříve se lidi museli hodně cukat. Zvlášť při scéně jak se na plátně objeví Lidská hlava. 8/10 KLASIKA

Šestý smysl (1999)

Šestý smysl mě dostal hlavně Brucem Wilisem, atmosférou, zajímavým dějem a hlavně skvělými hereckými výkony. 9/10 ŠPIČKA VŠECH DUCHAŘIN

Machři (2010)

Co se toho týče tak jsem se bavil. Ale některé scénky jsou bohužel slabší. Ale sympatické postavy, Adam Sandler, Salám Hayek a další. 7/10 BAVIL JSEM SE. ALE NE U VŠECH SCÉN

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Tenhle film ve mě evokuje to že jsou lidi kteří pokazí práci někoho jiného a udělají něco čemu se říká Remake. Od tohoto filmu se o texaském masakru bude říkat masakr. 6/10 VELMI NEDOBRÉ