Chřestýši (1999) (TV film) odpad!

Typy filmů co mají video efekty dělané v malování tak mi fakt můžou ujít

Rain Man (1988)

Já osobně jsem autista a když mě někdo urazí na tento účet tak se mě to dotkne. Ale u tohohle jsem brečel. Teprve v tomhle filmu jsem poznal sám sebe a svoji povahu. Plus to co může dva lidi spojovat. 10/10 VYNIKAJÍCÍ

Lidice (2011)

Od filmu jsem čekal že mě spoň trochu donutí brečet či mít depresi.Ale ani jedno z tohohle se nestalo.Všichni říkají jak je tohle super film ale opak je pravdou.Brečel jsem u Schindlerovo seznamu ale tohle ne.Myslel jsem si že když český film vytáhne Karla Rodena a Petra Nikolajeva tak že to bude opstojný ale nebylo.Plus všichni říkají jak vyvrždován vsnice v tomhle filmu byla síla ale mě to tak nepřipadlo.A nejsem asi jediný komu konec připadal jako konec Pianisty. 6/10 ZKLAMALO A MOC

Texaský masakr motorovou pilou (1974)

Být v době na tomto v kině asi bych se pos**al.Režisér spoléhá na to že diváka šokujr brutalita násilí a gore v asi té nejznámnější podobě.Chtěl bych říct že tohle je něco jako teenagerský hroro ale není je to jen skvělý nízkorozpočtový horor u kterého stojjí vlasy hrůzou.Nebo aspoň dříve stát museli. 8/10 KLASIKA HORORVÉHO ŽÁNRU A KAŽDÝ NADŠENEC BY MĚL VIDĚT

X-Men: Apokalypsa (2016)

Tento nezajimavý a taky nejslabší díl X-Menovské série který nezachrání ani James McAvoy který je zarotlý ne úplně mlád a taky už to není takovej sympaťák jako předtím.Ale nový X-Meni mi přišli zajímavý to se musí uznat ale taky jenom to. 4/10 PŘÍŠERNĚ ZKLAMALO

X-Men: První třída (2011)

Asi nejlepší snímek ze série X-men.Comiksi moc nemusím ale tohle se Iron Manem a prvníma dvouma Spider Manama je tohle asi nejlepší comiksový film který jsem kdy viděl.Superhrdinové,speciální efekty,James McAvoy a nadupaná akce dělají z tohoto filmu nejlepší novodobý comicsový film který jsem kdy viděl. 9/10 BAVILO A HERECKÉ VÝKONY JSOU SUPER

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

O tomto filmu nejde nic moc napsat ale něco jenom přece jde. Dobrej akční film který ukazuje drsnou válku v Barmě a malinko se měj dotklo jak tam vypalujou a vyvraždujou vesnice ale potom za to taky dobře zaplatili. 7/10 BAVIL JSEM SE ALE SPECIÁLNÍ EFEKTY BY MOHLY BÝT LEPŠÍ

Anthropoid (2016)

Na dnešní poměry velmi dobře natočený a velmi dobře zahraný film který je sice ze začátku trochu nudný a romantika je opravdu hodně zbytečná a taky jak oba dva hlavní hrdinové chcou sbalit Geislerovou a tu druhou. Ale jinak stejně hodně dobře udělaný film tedy kromě anglického dabingu který vyslovují čeští herci úplně příšerně. 8/10 NA DNEŠNÍ POMĚRY SUPER, ALE ŠLO TAM NĚCO VYLEPŠIT

Barbar Conan (2011)

Možná jsem až moc přísný, blbý nebo pro někoho neznám kvalitní kinematografii ale tohle je prostě na mě moc. Režisér si myslel že když dá do filmu trochu té krve, nesympatickou záporačku a hlavního hrdinu který vypadá že se před natáčením dopoval nějakými steroidy tak že to bude dobrý film nebo aspoň film u kterého se dá vypnout mozek. A to není, ani jedno ani druhé. 2/10 NA ČEM TEN REJŽA JEL?

Sedm (1995)

Film se moc podobá mlčení jehňátek ale je lepší. Sedm je film který ukazuje skaženou moderní dobu a hnus co se ve světě děje. A vynikající herecké výkony to jenom utvrdili.