Lepší už to nebude (1997)

Zábavné, milé a vtipné od začátku do konce. A Jack Nicholson je pro tuto roli jako stvořený.

Ženy v běhu (2019)

Ženy v běhu jsou milá komedie, kde se řeší vztahy mezi mužem a ženou v různých rovinách. Komedie je vtipná i dojemná a nemá žádná hluchá místa, Jako bonus jsou tam šťastné konce. Viděl jsem v kině a skvěle jsem se bavil.

Nejhorší obavy (2002)

Drobné rozpory mezi USA a SSSR jsou tady trochu zidealizované.

Quigley u protinožců (1990)

Tom Selleck ještě nepatří do starého železa. Se svou věrnou dalekonosnou puškou dělá pořádek na Divokém Západě. Přesněji řečeno v Austrálii. Western jak má být.

Nezvěstná (2017) (seriál)

Seriál má možná nějaké mouchy, ale jedno se musí uznat. Nevěděl jsem po prvních deseti minutách kdo je hlavní padouch. Napínavé až do konce.

Planeta Dinosaurů (2011) (seriál)

Perfektní animace a neskutečné prostředí. Poslední objevy.

Grygar (2018)

Pana Grygara jsem měl čest poznat osobně. Už kdysi dávno jsem hltal jeho úžasné knihy V hlubinách vesmíru (1975) nebo Sejdeme se v nekonečnu (1979) nebo jeho pořady jako Okna vesmíru dokořán a Hlubinami vesmíru (Žeň objevů). Jiří Grygar je jedna z nejlepších českých osobností, a to nejen kvůli vědecké činnosti ale i kvůli životním postojům. A dokument o něm je nejen zdařilý, ale i velmi potřebný. Bravo Leoši Kyšo!

Babylon Berlín (2017) (seriál)

Tak na něco takového jsem dlouho čekal. Výborný napínavý příběh a ta muzika je prostě úchvatná. A teď k vadám na kráse: ... žádné jsem nenašel.

Californication (2007) (seriál)

Cynický humor seriálu Kalifornikejšn můžete buď milovat nebo nenávidět, nic mezi tím.