Crejdl

Neviditelný (2020)

Verbal opět nezklamal.

• 6.2.2019  03:51
    MOST! (TV seriál) (2019)

Žádný překvapení že tenhle odpad pustila do světa ČT. Jestli Vás (co si platíte výpalné) ten brak neuráží, mě ano. I když má jít o satiru, nabyl jsem dojmu, jaký jsme to my Češi hlupáci, burani, alkoholici, rasisti, xenofobové. Taky rady typu, že ženská nechce aby chlap řešil svoje věci a řešil její problémy jsou z jinýho vesmíru (IV díl).

• 26.3.2019  19:57
    Trojí hranice (2019)

Nudný film. Sklamání. Úplná píč.v.na

• 10.11.2018  08:18
    #MístoKlidu (2018)

Nerozumím tomuto počinu, holt ti Němci, jsou ve všem napřed. Jsem jediný kdo chce mít na tomto místě klid? Proč mě má vyrušovat spousta vizuálních a zvukových efektů. Proč tam nepustí tváře lidí, aby to vypadalo jako když na Vás čumí při s...í, to vyprazdňování pomáhá.

• 10.11.2018  08:25

První film s Cagem, který za něco stojí.

• 7.4.2020  19:40

Tento film se snaží vzbudit sympatie k černým, kvůli smrti černýho dýlera tvrdých drog, který se při dopravní kontrole chová jako mistr světa. Jestli černoch nerozumí jednoduchým pokynům policisty, spíš to bude deficitem intelektu. Celý film se vraždí černoši s černochama, ale největší svině je bílí fízl co se bránil. Nereálný, umělý, vykonstruovaný příběh. Rasistická, multikulturní ubohost. Ale chápu, že takovéto sračky mají podporu. Tak odporně rasistický film, ještě vylhaný, zaměřený proti bílím, jsem ještě neviděl. Jednoduchý argument jsou kriminální statistiky, pak pochopíte proč jsou policajti s černých tak nervózní. https://ucr.fbi.gov/crime-in-the-u.s/2016/crime-in-the-u.s.-2016/tables/table-21 Citace z filmu: takže jenom proto, že nějaký pitomý bílí děcka odejdou za školu tak ty odejdeš taky ........ To mě má být opravdu líto zastřelenýho černýho dýlera tvrdých drog, kterýmu se předávkovala matka? Hoolywoodské Chucpe. Ach Khalil se tak rád smál, zpíval a krásně tančil do rytmu bubnů. Sice se neuměl ani podepsat, ale chodil ověšený zlatem, protože prodával Crack a cocain.

• 29.5.2017  20:28
    Co dokáže lež (TV film) (2016)

SOUHLASÍM S KOMENTÁŘEM: Karlos80 jhr Lukas63 P_Soar Na úvod dokumentu Kundra přiznáváv že nemá naprosto žádné důkazy. Cituji: Těchhle těch dezinformačních webů tady začíná, jako pomalu přibývat a mě by fakt zajímalo zjistit, jestli lidé, kteří to dělají, jsou nějakým způsobem propojeni z Ruskem. Když jsme teda u těch pravd, zjistěte si co o Kundrovi píše BIS !!! Bude snad někdo zpochybňovat kontrarozvědku? Citace z odpovědi BIS Kundrovi: Váš pseudokritický a zcela nekvalifikovaný úhel pohledu, kterým do případu vstupujete, nás velmi překvapuje. Jen velmi obtížně se vyrovnáváme s představou, že novinář Respektu svým požadavkem veřejně diskutovat státem chráněné, přísně utajované fáze, postupy a úkony kontrašpionážní operace, není schopen dohlédnout, že jedná a pracuje – byť třeba nevědomky – v zájmu, nebo možná i na popud, ruské zpravodajské služby. https://www.bis.cz/aktuality/spekulace-polopravdy-a-vymysly-tydeniku-respekt-7ba99bb4.html Shrnutí: Proti propagandě, ještě tvrdší propagandou pokud nepujde odkaz nebo bude zablokovaný, komentář ke Kundrovi najdete na: Chachá, teď můžeme udělat sondu do prostituta který za peníze udělá cokoli, ano snad už každý ví že mluvím o nedůvěryhodné pornobuzně Jandovi alias Patriku Jaklovi. Jestliže člověk přileze do Prahy a je pro prachy ochotný udělat cokoli jakou může mít jeho argument váhu. Více rozebírat netřeba, chce se mi zvracet. A blbec na konec, Stropnický: Režie: Tomáš Kundra a hrají: Martin Stropnický. To mě úplně rozsekalo, podívejte se nahoru. On je opravdu v tomto dokumetu jenom předžvíkávač předepsaného textu.

• 26.4.2016  16:11

Typický americký způsob politiky, vytvořit obraz nepřítele (bojte se rozsekání i na ulici a buďte ještě paranoidnější) Otázkou je, jestli dělají stejné schůze na téma mrtvých na silnici, těch je mnohonásobně více než obětí "teroristických" útoků.

• 4.9.2016  19:29
    Nebezpečný náklad (2016)

Na úvod překvapí sniperka sotva s velkým techničákem a velice směšným vystupováním armádního am. vraha, který prodlal nespočet misí. Záporáci jakoby se učili střílet a jejich šéf jim dal zprdele automaty s rozdrbaným hledím. Slabí scénář, skční scény a myslet si že to vytrhne pár známých ksichtů, je pod úroveň dnešních diváků.

• 1.1.2018  08:26
    Sebevražedný oddíl (2016)

Dvě hodiny nudy

• 14.7.2019  20:41
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

III série je úplně zbytečně natočená

• 16.4.2016  10:49

Kam vstoupil, tam po něm zůstala potopa. Budiž je mu jeho celá malá a pryčna tvrdá, spoluvězni nadržení a život kurva dlouhý. I přes skvělou kameru, hudbu, zpracování i obsazení je největší slabinou tlachání všech postav jako by parodovali nebo kopírovali americký sračky. Text který vypouští z huby je naprosto nevěrohodný a zní jako by si postavy hrály na gangstery někde z Chicaga.

• 6.8.2015  17:01
    Guilty (2015)

spousty amerických filmů jsem stopnul po prvních 5 minutách ale tenhle (asijský) si udržel kupodivou mou pozornost (asi kvůli šikovné asijské číči a erotickém nádechu celého filmu) dokonce jsem chvílema brečel smíchy, jako třeba scéně: zakládání chovu rybiček ; ) Velice zajímavá metoda chovu rybiček by určitě zaujala každého psychiatra.

• 7.11.2015  18:00

Konečně opět někdo natočil pěkný, předobědový, nedělní, rodiný western, který i našim nejmenším ukáže kus historie. Bez chlebíčků a dalších pochutin film nedoporučuji !

• 25.12.2015  06:35
    Meru (2015)

Silný zážitek pro milovníky adrenalinu a extremních sportů. Stejně tak doporučuji - Where is trail ends, Into the mind, First ascent, Amazonia Vertical, Bigger Stronger Faster, Generation Iron.

• 2.12.2015  04:35

Nejdelší reklama na značku BMW v historii. Nebo nejlépe skrytá reklama ve filmu?

• 27.10.2015  18:24

1* za hudbu jinak kýbl nudy, absence vzrušení, sexuální představy 90% populace jsou určitě záživnější než co je ukázáno ve filmu. Komentář netřeba, lepší než verbalův nebo RedAKův bych nenapsal.

• 17.1.2016  07:26
    Pohádky pana Donutila (TV pořad) (2015)

Jde o velice podprůměrné pohádky. Komentuji i když jsem neviděl všechny, ale ty co jsem viděl, mě o tom přesvědčily. Pan Donutil pouze předvedl to co je již každému jasné. Svědomí umělců je tvořeno hlavně a především penězi a nemůžeme od nich čekat morální podporu. Peníze jsou přeci až na prvním místě. Za pravdu a lásku se všichni posledních 25 let jen schovávají, mi Češi v pravdě ani lásce nežijeme. Zajímavé že politici pravdoláskařství prosazují již 25 let a morální krize národa (hlavně našich chlebodárců) se prohlubuje snad nejvíce v historii.

• 7.1.2016  18:23

Buď z něj vypadne píčovina, nebo exkrement. Podobní zmrdi jenom spotřebovávají vzduch a vytváří hromady odpadu. Když se mentálka ptali zda je naštván na boha že stvořil retardované lidi, odpověděl že ne, že s Patrikem je na světě přece veseleji.

• 2.1.2016  21:30
    Spectre (2015)

Jednu tupou akční scénu střídá ještě tupější. Opět se cítím uražený jestli tohle mám jako žrát.

• 8.1.2016  22:01
    Suburra (2015)

Náhled do života průměrného italského politika, jeho problémů s jeho špinavými kšefty a jeho špinavou kurvou, které řeší spodina složená ze špinavých smažek, a ještě špinavějších cikánů, garantů (tj. lobistů či mafiánů) a synáčků podivných prominentů. Řešení jednoduchá ale účinná, nejčastěji pomocí nožů nebo kvérů, na ulici, nebo v obchoďáku. Ve filmu nevzniknou žádné simpatie ani k jediné osobě a jediným zadostiučiněním je postupná likvidace téměř všech postav.

• 16.5.2016  05:05
    Tibet, střecha světa (TV film) (2015)

za čí blaho to národy po světě a nyní především v Česku vyvěšují tibetské vlajky a uctívají dalajlámu, který z Tibetu prchl, protože díky Číně tam dalajlámům vyhovující feudálně-otrokářský systém padl? Doufám že se dokument dostal k Havlovi v pekle !

• 19.2.2016  20:15
    Člověk (2015)

Pozor, na přílišnou nákazu Humanismem. Film mi přijde jako sluníčkový projekt na objednávku, zvlášť když je natočený v tak kritické době. Hodnocení se zdržím.

• 25.7.2015  22:49

Film který si zaslouží komentář a vidět v kině. Příběh, obsazení, efekty, hudba, zpracování 5* středně dlouhý film, záporáci odporní, hlavní hrdinky stály za hřích a bylo se na co dívat.

• 12.3.2015  04:37
    Americký sniper (2014)

Zastřelte mě jestli polituju jedinýho chcíplího americkýho armádního vraha. Odporná bushovsko-obamovská propaganda, navíc děsně stupidní !!!! Tuhle hovadinu bych srovnal s neméně úspěšným propadákem "Na život a na smrt" kde také dělají z diváka naprostého hlupáka. Díváme se příliš na americký hovadiny a přitom je tolik výbornej ruskejch filmů, třeba 9. Rota. I film Kandahár, byť ne válečnáý ale z Afghánu je mnohem lepší než ty západní vývary.

• 20.5.2015  16:24
    Ex Machina (2014)

Tento nezajímavý a nic nepřinášící film, by mohl v nudě reprezentovat svou vlast. Opět se nedají pochopit ty čtyř až pěti hvězdičkové výstřiky místní komunity.

• 21.3.2015  05:19

Nečekejte zábavný rodiný film na sobotní odpoledne ale psychologický film pro náročné který řeší převážně vztahy, mezi bratry, trenérem a bratry, trenérem a matkou.

• 13.4.2015  05:01
    Interview (2014)

Pokud se chcete podívat na komedii a nezasmát se, doporučuji fotbalový zápas Sparty a Slavie.

• 26.12.2015  09:44

Nejlepší hláška z filmu: On: Promiň kotě, jdu zachránit svět. Ona: Jestli zachráníš svět, můžeš mi to udělat do zadku : )

• 18.2.2016  20:00
    Pompeje (2014)